OTOY випустив дебютний лонгплей. Слухаємо

Український репер В’ячеслав Дрофа, він же OTOY, представив перший студійний альбом «Недовготривалі відносини». Жива презентація лонгплею відбудеться 30 червня на сольному концерті артиста в Києві 

«Недовготривалі відносини» складається з дев’яти треків, три з яких записані з українськими виконавцями The Curly («Жарптиця»), elarm («Як пахне трава») та Tery («Бика за рога»). За аранжування восьми треків з альбому відповідав музикант The Lazy Jesus.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений OTOY (@otoysounds)

OTOY розповів, що альбом — «це найтепліша історія, що була написана в темні часи».

«Коли почалась найтемніша зима в мому житті, я чітко зрозумів: хочу створити щось, що за настроєм та звучанням буде максимальним протиставленням до подій навколо, — розповів репер в коментарі DTF Magazine. — Цей альбом символізує світлий, відвертий та чуттєвий прихисток від усього монолітно-депресивного, що може нас оточувати сьогодні».

За словами OTOY, в музичній частині релізу він хотів зробити «на спокої, який доносить звучання цього релізу». Найближчим часом артист планує зняти та випустити кліп на сингл «Шукали вчора», який називає «головним треком альбому».

OTOY додав: «Не забувайте, ми творимо завдяки нашим воїнам. Донатьте на Azov One».

OTOY — проєкт українського хіп-хоп виконавця В’ячеслава Дрофи, який він представив у вересні 2020 року. У треках OTOY читає лише українською та англійською мовами, висловлює власну громадянську та соціальну позицію, а також розповідає про актуальні події в Україні та світі.

У квітні 2022 року OTOY випустив сингл FIND MY COUNTRY та lyric-відео до нього. Роботу він присвятив брату Лисеню Дмитру та бійцям полку «Азов», які перебували на заводі «Азовсталь» у блокадному Маріуполі. У червні В’ячеслав випустив ще одну роботу — трек та кліп DEPRESSIVE.

В липні вийшов міні-альбом OTOY «ОКОЛОФРОНТ». Він складається з чотирьох треків, написаних артистом після початку повномасштабної війни, а докладніше про реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis