Дивіться тизер-трейлер нового фільму Девіда Фінчера

Netflix випустив тизер-трейлер нового трилера Девіда Фінчера («Бійцівський клуб», «Дівчина з тату дракона») «Вбивця». Реліз стрічки на стримінгу відбудеться 10 листопада 

«Вбивця» заснований на серії однойменних коміксів в жанрі нуар французького письменника Алексіса Нолента та ілюстратора Люка Жакамона.

Сюжет розповідає про професійного кілера, який після одного із невдалих завдань вступає у протистояння зі своїми наймачами та починає відчувати провину перед своїми жертвами.

Головну роль в фільмі зіграв Майкл Фассбендер («Безславні виродки», «Прометей»).

Ролі в трилері також виконали Тільда Свінтон («Суспірія»), Чарльз Парнелл («Топ Ґан: Меверік»), Арлісс Говард («Суцільнометалева оболонка»), Керрі О’меллі («Чому жінки вбивають») та Сала Бейкер («Брейвен»).

Сценарій до нового фільму Фінчера створив Ендрю Кевін Вокер — раніше він працював з режисером над стрічками «Сім» та «Бійцівський клуб», а оператором виступив Ерік Мессершмідт, який знімав фільм Фінчера «Манк».

Музику для «Вбивці» написали Трент Резнор та Аттікус Росс з Nine Inch Nails.

У листопаді 2020 року Девід Фінчер уклав чотирирічний контракт із Netflix.

Його перший фільм для стрімінгу, чорно-біла драма «Манк» із Гері Олдманом у головній ролі, вийшов 4 грудня 2020 року. Стрічка отримала шість номінацій на премію «Золотий глобус», у тому числі у категоріях «Найкращий драматичний фільм» та «Найкращий режисер». Раніше режисер зняв та спродюсував для Netflix серіал «Мисливці за розумом».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis