Третій сезон «Ейфорії» планують зняти в нуар-естетиці

У коментарі для матеріалу американського Elle, присвяченого Зендаї, шоуранер «Ейфорії» Сем Левінсон розказав, що бачить третій сезон проєкту як «фільм-нуар». За його словами, у майбутньому сезоні персонажка Зендаї Ру досліджуватиме, що «означає бути людиною з принципами у корумпованому світі»

Також шоуранер відзначив акторський талант Зендаї, зазначивши, що «вона безперервно росте, як артистка, шукає викликів, і ніколи не буває задоволена собою».

Наразі подробиці сюжету третього сезону «Ейфорії» не розголошують. Можливо, його дія перенесеться на пʼять років уперед, герої перестануть бути школярами та досліджуватимуть доросле життя.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ELLE Magazine (@elleusa)

Знімання нових серій шоу мало розпочатися у червня 2023 року, та через страйк Гільдій акторів та сценаристів США старт виробництва перенесли на невизначений термін. У травні 2023 року директорка НВО з драматичних шоу Франческа Орсі розповіла в інтерв’ю Deadline, що третій сезон «Ейфорії» не варто очікувати раніше 2025 року.

«Це одне з тих шоу, які ми почали писати паралельно з постпродакшеном “Ідола”, утім наразі ми не маємо завершених сценаріїв. Ми не можемо почати знімання, тому реліз цього шоу, який, сподіваюся, усе ж трапиться у 2025, залежатиме від того, коли до роботи зможе повернутися Сем Левінсон», — розповіла Орсі.

31 липня у віці 25 років помер Ангус Клауд, відомий за роллю Феско в «Ейфорії». Рідні не назвали точну причину смерті, проте уточнили, що Клауд довго боровся з психічними розладами. За тиждень до смерті актор поховав батька, після чого його стан погіршився.

«Зі скорботою у серці нам сьогодні довелося попрощатися з неймовірною людиною. Як художник, друг, брат і син, Ангус був особливим для всіх нас з багатьох сторін. Минулого тижня він поховав свого батька і важко переживав цю втрату. Єдина втіха для нас — знати, що Ангус тепер возз’єднався зі своїм батьком, який був його найкращим другом. Ангус відкрито розповідав про свою боротьбу з психічним здоров’ям, і ми сподіваємося, що його смерть може стати нагадуванням іншим: вони не самотні та не повинні боротися з проблемами самостійно».

TMZ писало, що можливою причиною смерті могло стати передозування. У виданні, посилаючись на близьке до родини джерело, додали, що Ангус «боровся з серйозними суїцидальними думками після повернення з Ірландії, де поховали його батька».

«Поліція Окленда та пожежна служба відповіли на дзвінок 911, який надійшов від матері Ангуса Клауда близько 11:30 у понеділок. Вона повідомила про “можливе передозування“ і сказала, що в Ангуса немає пульсу. Смерть констатували на місці».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis