sacai та Carhartt WIP показали лукбук спільної колекції

В червні на Паризькому тижні моди Carhartt WIP та японський бренд sacai представили другу колаборацію — колекцію Осінь/Зима 2023. Тепер бренди показали лукбук колекції та назвали дату релізу 

Для колекції sacai переосмислив фірмовий робочий одяг Carhartt WIP у власній деконструктивній естетиці.

В колекції WIP представлені декілька варіацій фірмової робочої куртки Carhartt із кишенями, бомбери, пальто, оверсайз-парки з підкладкою-лайнером та накладними кишенями, а також вовняні кардигани у декількох варіантах та лінія трикотажного одягу.

Для речей бренди використали фірмову нейлонову саржеву тканину sacai, а також фірмового бавовняного матеріалу Carhartt WIP з додаванням ріпстопу. В дизайні одягу акцент зробили на деконструйованих силуетах, багатошаровості та контрасті між матеріалами різних шарів, а всі в’язані айтеми виконали у фірмовій техніці sacai.

Судячи з лукбуку, колекцію також доповнять аксесуарами у вигляді шапок та поясних сумок. Всі речі виконали у карамельному кольорі Сarhartt, а також чорному та світло-блакитному.

Купити речі можна буде з 8 вересня на сайтах sacai та Carhartt WIP, а також в обраних магазинах, серед яких ритейлер Dover Street Market London та магазин sacai Aoyama.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Carhartt Work In Progress (@carharttwip)

Напрямок Carhartt WIP (Work in Progress) запустили у 1994 році. Спочатку він працював як підрозділ основного бренду Carhartt в Європі, з великим ухилом у стритвер, але притаманною Carhartt функціональністю робочого одягу.

Через три роки Carhartt WIP переріс в окремий суббренд, цільовою аудиторією якого стали представники творчих ком’юніті: художники, скейтбордисти та музиканти.

sacai — японський бренд, заснований у 1999 дизайнером Читосе Абе. До запуску власного бренду, вона встигла попрацювати у складі Comme des Garçons та з дизайнером Джуньєю Ватанабе (підопічний Рей Кавакубо, який незабаром заснував свій бренд у складі Comme des Garçons, — прим. DTF Magazine).

Дебютною колекцією sacai стала лінія із трикотажу, зшита Абе в домашніх умовах. Тепер на рахунку бренду колаборації із Nike, The North Face, UNDERCOVER, AMBUSH та іншими марками.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis