В Україні покажуть норвезьку чорну комедію про інфлюенсерів

З 8 червня дистриб’ютор KyivMusicFilm випускає сатиричну чорну комедію «Мене від себе верне» (Sick of Myself) норвезкого режисера Крістоффера Борґлі. Прем’єра відбулася у другій за важливістю секції Каннського кінофестивалю «Особливий погляд»  у 2022 році

Стрічка розповідає історію Сіґне, молодої дівчини з Осло, яка працює баристою в кав’ярні. Її хлопець – перспективний сучасний художник, який створює концептуальні скульптури з поцуплених меблів. Де б вони не з’являлись, увага завжди прикута до нього, і це зводить Сіґне з розуму. Тоді вона вступає в токсичну й саморуйнівну боротьбу за популярність та статус, намагаючись привернути до себе увагу загадковою хворобою, яка спотворює її зовні та зсередини.  

На Rotten Tomatoes стрічка має 88% рейтинг та позитивні відгуки критиків. «Фільм торкається унікальних тем деградації, яка супроводжує сучасну культуру знаменитостей», — пише Девід Денкінс з LittleWhiteLies. У рецензії Variety кінокритик Овен Глейберман називає фільм боді-горором: «Це кіно із глибоким сумом показує, як далеко людина може зайти, щоб привернути увагу в нову еру залежності від соціальних мереж». 

Фільм знімали за підтримки норвезької студії Oslo Picutres, яка випустила «Найгіршу людину у світі» (The worst person the in world) у 2021 році. 

«Найгірша людина у світі» Йоакіма Трієра — романтична трагікомедія у 12 частинах з прологом та епілогом про молоду жінку, яка шукає себе у сучасному Осло. Стрічку номінували на «Оскар» у категоріях «Найкращий іноземний художній фільм» та «Найкращий оригінальний сценарій», а головна акторка Ренате Реінсве отримала нагороду за найкращу жіночу роль в Каннах. 

Докладніше про сам фільм та шлях режисера ми писали в нашому матеріалі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis