«Я негайно видалю це»: Вес Андерсон відреагував на TikTok-челендж за мотивами його фільмів

В новому інтерв’ю The Times режисер розповів, що думає про вірусний Wes Anderson trend в TikTok. Андерсон пояснив, що не переглядає подібні відео, бо йому не подобається дивитись, як люди копіюють його стиль

Для Wes Anderson trend користувачі соцмережі знімають ролики в естетиці стрічки «Готель “Гранд Будапешт“», використовуючи симетричні локації, кадри з людьми, які дивляться прямо в камеру, та пастельні кольори. 

@andyyongfilms From someone who’s seen like 3 films #wesanderson #wesandersontrend #accidentallywesanderson #foryou ♬ Obituary – Alexandre Desplat

@danclemt Vacations but #wesanderson #wesandersontrend #colors #accidentallywesanderson #foryou #pourtoi #foryoupage #summer ♬ Obituary – Alexandre Desplat

Вес Андерсон зізнався, що сам ніколи не звертав уваги на вірусний тренд: «Я добре вмію захищати себе від усього цього». І додав, що також просить друзів та знайомих не надсилати йому подібні ролики: «Якщо хтось надішле мені щось подібне, я негайно видалю це і скажу: Вибачте, але, будь ласка, не надсилайте мені відео людей, які копіюють мене. Тому що я не хочу бачити це і думати: Чи це справді те, чим я займаюся? Що я маю на увазі?“. Я не хочу надміру зіштовхуватися з тими, хто занадто багато часу витрачає на те, щоб удавати мене. Тому що, не приведи Господь, я й справді почну виробляти таке».

Один із таких нещодавніх кліпів переосмислив «Зоряні війни» очима Андерсона. Завдяки анімації, створеній штучним інтелектом, у трейлер включено образи улюблених акторів Андерона, таких як Скарлетт Йоханссон, Оуен Вілсон і Джефф Голдблюм.

22 червня в український прокат вийшов новий фільм Веса Андерсона «Астероїд-Сіт»і. Прем’єра стрічки відбулась в травні на Каннському кінофестивалі.

Події «Астероїд-Сіті» відбуватимуться у 1955 році під час молодіжного зльоту спостерігачів за зірками, й «зведуть докупи на науковому конкурсі батьків й дітей з усіх штатів США, щоб разом пережити драматичні й комічні миттєвості, зустріти кохання і ще багато чого».

Ролі в «Місті астероїдів» зіграли Тільда Свінтон, Едрієн Броуді, Марго Роббі, Скарлетт Йоганссон, Том Генкс, Браян Кренстон, Майя Гоук, Стів Карелл, Едвард Нортон та інші.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis