Джаред Лето зіграє у третій частині «Трона»

Джаред Лето зіграє одну з головних ролей у фільмі «Трон: Арес» (Tron: Ares), пише Deadline. Також актор спродюсує стрічку. Виробництвом фільму займеться кіностудія Disney. Переговори щодо постановки ведуться з режисером Йоакімом Реннінгом («Малефісента», «Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок»)

Сценарій до фільму напише Джессі Вігутоу («Ворон»). Подробиць сюжету та дату початку знімального процесу поки не розкривають.

«Трон: Арес» стане продовженням стрічки Джозефа Косинськи «Трон: Спадок», яка вийшла у 2010 році. У центрі сюжету «Спадку» — історія засновника комп’ютерної корпорації Кевіна Флінна (Джефф Бріджес), який безслідно зникає.

Через 25 років його син Сем (Ґаррет Гедлунд) відшукує батька у кіберпросторі. А згодом дізнається, що світ програм захопив молодий віртуальний двійник Кевіна на ім’я Клу, створений Флінном-старшим як помічник. Кевін не може повернутись до світу людей доки не зупинить Клу, а Сем тепер намагатиметься врятувати батька, вплутуючись у небезпечну гру зі штучним інтелектом.

Саундтрек до «Трон: Спадок» написав гурт Daft Punk.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis