Таісса Фарміґа зіграє головну роль у фільмі про українську емігрантку

Американська акторка українського походження Таісса Фарміґа («Американська історія жахів», «Монахиня») виконає головну роль у майбутній драмі «Анна», пише Deadline. Фарміґа також виступить виконавчим продюсером стрічки 

«Анна» заснований на однойменному короткометражному фільмі режисера ізраїльського режисера Декеля Беренсона 2019 року. Стрічка знята у копродукції Ізраїлю, України та Великої Британії, а світова прем’єра відбулась в Каннах.

Нова стрічка розповість історію дівчини Анни — української емігрантки, що навчається на сержанта в армії США. Після кількох тижнів, проведених на військовій базі, коли російські війська готуються вторгнутися в її батьківщину, Анну ґвалтує один із місцевих військових. Після цього дівчина продовжує навчання  та «починає переосмислювати власні цінності, ідентичність» та думати про те, «чи є їй місце в американській армії й суспільстві, які не воюють за неї».

Режисером та сценаристом фільму виступить сам Беренсон, а разом з Таіссою стрічку спродюсує Урі Сінгер («Білий шум»).

На якій стадії наразі знаходиться виробництво «Анни» поки невідомо.

Таісса Фарміґа — американська акторка українського походження, молодша сестра Віри Фарміґи.

Вона дебютувала в кіно у 2011 році, зігравши одну з головних ролей в дебютній режисерський роботі Віри Фарміґи, драмі «Вища земля». Прем’єра стрічки відбулась на кінофестивалі «Санденс».

Таісса також відома ролями в серіалі «Американська історія жахів», «Позолочене століття» та горорі «Монахиня».

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis