Джеймс Кемерон заздалегідь зняв ще дві частини «Аватара», щоб уникнути «ефекту “Дивних див“»

16 грудня на екрани вийшла друга частина «Аватара» Джеймса Кемерона, а режисер уже розкрив деякі деталі наступних двох частин. В інтерв’ю виданню Entertainment Weekly він розповів, що на зйомках сиквелу також знімав сцени для третьої та четвертої частин саги, щоб уникнути старіння молодих персонажів 

У стрічці «Аватар: Шлях води» представили декількох героїв-дітей: Тук у виконанні акторки Трініті Блісс та Павук у виконанні Джека Чемпіона. Кемерон пояснив, що через молодих персонажів першу, другу та третю дію четвертого фільму довелося завершити в одній постановці

За словами Кемерона, саме через молодих персонажів він заздалегідь зняв деякі кадри з наступних двох частин. Так він хотів уникнути «ефекту “Дивних див“, коли персонажі грають учнів старших класів, а виглядають так, наче їм по 27 років». 

У тому ж інтерв’ю продюсер «Аватара» Джон Ландау додав, що всі нові персонажі з другої частини з’являтимуться і в подальших фільмах саги.

«Кожен фільм знайомитиме глядачів з новими кланами, новими культурами на Пандорі. Коли ми представляємо персонажа, він залишається частиною цієї еволюції. Ми лише додаватимемо щось нове».

Загалом Кемерон збирається випустити ще три сиквели оригінального фільму. Реліз «Аватар 3» запланований на 20 грудня 2024 року, «Аватар 4» — на 18 грудня 2026 року, а «Аватар 5» — на 22 грудня 2028 року. Усі фільми франшизи виходитимуть виключно у кінотеатрах.

Однак в листопаді, в одному з інтерв’ю, режисер уточнив, що може закінчити франшизу після третього фільму, якщо він «не покаже себе в прокаті».

Світова прем’єра «Аватар: Шлях води» відбулась через 13 років після релізу першої частини саги.

Нова стрічка знайомить глядачів з новим середовищем рифового світу на Пандорі та водяними На’ві, які еволюціонували, щоб жити в океанах. Головні ролі Джейка та Нейтирі знов виконали Сем Вортінгтон та Зої Салдана.

Зйомки фільма відбувалися у Новій Зеландії. Команді стрічки вдалося отримати дозвіл на роботу від місцевої влади ще у розпал пандемії COVID-19 в травні 2020 року.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis