Джона Гілл працює над новим фільмом разом з Apple. В головній ролі — Кіану Рівз

В листопаді 2022 року Джона Гілл («Середина 90-х») анонсував свій наступний проєкт — чорну комедію Outcome («Результат»), головну роль в якій зіграє Кіану Рівз. The Hollywood Reporter розповів, що виробництвом фільму займатиметься студія Apple Original Films, а також розкрив декілька деталей сюжету 

Рівз зіграє роль Ріфа — зіпсованої голлівудської зірки, яка повинна «зануритися в темні глибини свого минулого, щоб протистояти своїм демонам та загладити провину». Це відбувається після того, як невідомі починають вимагати у Ріфа таємниче відео, пов’язане з його минулим.

Режисером та співпродюсером проєкту виступить сам Джона Гілл, а сценарій стрічки напише Езра Вудс (серіал «Білий Ікло»). Продюсуванням проєктом Гілл займатиметься разом з Меттом Дайнсом — його партнером у продюсерській компанії Strong Baby

На якій стадії знаходиться розробка стрічки та коли відбудеться її реліз — поки невідомо.

Паралельно з цим, Джона Гілл працює з Apple Originals Films над іншим проєктом — байопіком про американський рок-гурт Grateful Dead. За інформацією Deadline, Гілл зіграє фронтмена гурту Джеррі Гарсію, а також продюсуватиме стрічку через свою компанію Strong Baby.

від Sikelia Productions Мартіна Скорсезе, який зараз знаходиться в розробці. Скорсезе буде режисером фільму за сценарієм Скотта Александера та Ларрі Карашевскі, а Хілл зіграє головну роль і продюсує Strong Baby разом із Дайнсом.

Джона Гілл не знімав повнометражні фільми з моменту його режисерського дебюту, стрічки «Середина 90-х», в 2018 році.

14 листопада на Netflix вийшов документальний фільм Stutz, зйомками якого займався Хілл. Стрічка розповідає про американського психотерапевта Філа Штуца, який консультує Джону, та досліджує питання психічного здоров’я та чому важливо звертатись за допомогою до спеціалістів.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis