В МОТ відбудеться лайв електронного проєкту Hidden Element

17 квітня в артпросторі MOT український музикант Ігор Кириленко зі своїм електронним проєктом Hidden Element зіграє 40-хвилинний лайв. Під час виступу він представить спеціальну програму, що складатиметься з треків, написаних в період повномасштабної війни в Україні. Коротко розповідаємо, чого очікувати від виступу та як на нього потрапити 

Ігор підготував спеціальну програму, наповнену ембієнтом та ламаними ритмами, разом з барабанщиком та лідером гурту Hyphen Dash Мішею Бірченко. Супроводжуватиметься лайв відеоінсталяцією, створеною режисером Максимом Делієргієвим та художником по світлу Володимиром Полозюком. У відео команда використовуватиме документальні кадри старих історичних будівель Києва, відзнятих ще до повномасштабного вторгнення росії 24 лютого.

За словами Ігоря Кириленка, ідея перформансу полягає в тому, щоб «звернути увагу на унікальність столичної архітектури, проте здебільшого на її занедбаність». Так він хоче порушити питання втрати архітектурної спадщини міста через недостатню увагу міської влади до її збереження.

«Локація МОТ змусила мене задуматись над тимчасовістю речей, що нас оточують. Повномасштабна війна росії проти України може стерти вщент твою сім’ю, улюблені місця, з якими у тебе пов’язані теплі спогади, чи унікальні будівлі. Я хочу, щоб глядачі нашого перформансу почали більше цінувати те, що є поруч прямо зараз: кохану людину, повітря, час і простір в якому вони існують», — пояснює Ігор.     

Про Hidden Element

Hidden Element — електронний проєкт, заснований київськими музикантами Ігорем Кириленко та Нілом Тарасовим у 2011 році. На початку 2021 року Ніл покинув дует, а Ігор почав розвивати проєкт сольно. В музиці він поєднує брейкбіт, техно та ембієнт, а в роботі надихається, здебільшого саундтреками до класиних науково-фантастичних фільмів.

Як потрапити на виступ

Початок запланований на 20:45, тривалість перформансу — до 40 хвилин. Вхід на подію можливий лише за попередньо придбаними квитками на сайті Concert.ua

Ціна квитка — 200 грн. Всі кошти з продажу квитків йдуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії (докладніше тут).

Кількість місць обмежена.

Особливості відвідування

1. Під час цієї події виставка не працюватиме. Відвідати експозицію можна у будні з 12:00 до 19:00 та у вихідні з 11:00 до 20:00.

2. У разі повітряної тривоги у Києві подія припиняється, а відвідувачі зобов’язані залишити простір МОТ. Якщо протягом 15 хвилин ми отримаємо сигнал про відбій, виступ артиста продовжиться. У випадку остаточного скасування івенту, організатори розглянуть можливість повторної події.

3. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити до виставкової зали кінопоказу, а за необхідності скористатись спеціально облаштованою вбиральнею.

4. Більше про особливості відвідування — на сайті квиткового оператора.

Що таке MOT?

«Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір у Києві від команди don’t Take Fake. У двоповерховій конструкції, збудованій з 27 контейнерів-модулів, протягом трьох місяців відбуватиметься виставка за участі 25 художників з 10 країн та серія спеціальних подій.

У такий спосіб команда хоче продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, а також зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії. DTF Magazine представляє серію публікацій, у якій розповідатиме історію проєкту та знайомитиме з його учасниками.

 don’t Take Fake представляє MOT. Слідкуйте за проєктом у нашій спецтемі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis