Джонні Депп зніме фільм про італійського експресіоніста Амедео Модільяні

Біографічна драма «Модільяні» стане другою режисерською роботою у карʼєрі Джонні Деппа, пише Variety. В основу сценарію лягла однойменна пʼєса американського драматурга Денніса Макінтайра. Продюсуватимуть стрічку Аль Пачіно та Баррі Навіді («Саломея», «Венеційський купець»)

Події стрічки розгортатимуться протягом двох днів 1916 року у Парижі. Згідно з синопсисом пʼєси ці 48 годин «стали поворотними у житті італійського живописця, який саме проходив крізь творчу та фінансову кризу, і посприяли його майбутньому статусу легенди мистецтва».

Зйомки «Модільяні» мають початися у Європі навесні 2023 року. Поки невідомо, хто саме зіграє в картині.

Стрічка стане другою режисерською роботою Деппа. Свій перший фільм — неовестерн «Хоробрий» він зняв у 1997 році. Головні ролі виконали Депп та Марлон Брандо. Фільм розповідає історію безробітного індіанця Рафаеля (Депп), який живе на смітнику разом з дітьми й дружиною. Одного дня продюсер Маккарті (Брандо) запропонує йому величезну суму грошей за роль у фільмі, де стрілятимуть справжніми кулями.

Наразі Депп залучений у картину французької режисерки та актриси Майвенн («Мій король») «Жана Дюбаррі».

Фільм розповідає історію Людовіка XV (Депп) та його останньої фаворитки — Жанни Дюбаррі (Майвенн). Дівчина пройшла шлях від куртизанки до коханки короля, й викликала чимало пліток та засудження серед придворної знаті, коли Людовік покликав її жити до себе у Версаль.

Депп у ролі Людовика XV.

Зйомки картини триватимуть до жовтня та пройдуть зокрема й у Версалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis