Перший погляд: Нова колекція львівського heritage-бренду Wander Dossier

Львівський бренд Wander Dossier та креативна агенція 22Buro представили спільну колекцію одягу. В ній команда Wander Dossier продовжує працювати у heritage-напрямку, але в оновленому мінімалістичному дизайні 

За словами команди, ідея колекції була у відсутності видимого зовнішнього брендингу. Акцент зробили на стриманій палітрі кольорів: сірому, синьому, хакі, білому, чорному та гірчичному. У Wander Dossier додали, що завдяки цьому можна «поєднувати кожен айтем із улюбленими речима з гардеробу, не прив’язуючись до певного сезону». 

В колекції представлені три моделі чіносів — з вельвету, льону та цупкого матеріалу, лонгсліви кольору слонової кістки, лляні сорочки та ваксова overshirt-куртка. Речі доповнили таємними та подвійними кишенями, а кожна з них пакується в окремий шопер.  

Всі моделі — унісекс, а розмірна сітка кожної речі розрахована як на жінок, так і на чоловіків. Колекція відшивалась на виробництві бренду у Львові.

 

Крім того, агенція 22Buro розробила новий мінімалістичний логотип бренду з буквою W, візуально схожою на шов нитки.  «Він про об’єднання та пов’язує Wander Dossier з 22Buro. А в подальшому і з іншими брендами», — пояснюють у команді бренду. 

Презентація колекції пройшла 12 серпня у львівському SneakerMate, а з 16 серпня купити речі можна буде онлайн на сайті Wander Dossier.

Львівський бренд Wander Dossier заснований у 2017 році. Команда створює функціональний heritage-одяг «для щоденного використання». Всі речі виготовляють з технологічних та натуральних тканин, наприклад флісу Polartec та українського льону.

У 2019 році Wander Dossier брав участь у конкурсі кращих молодих брендів від DTF Magazine, де зайняв друге місце.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis