«Ейфорія» та «Останні з нас»: MEGOGO офіційно показуватиме в Україні серіали HBO та Max

Український сервіс MEGOGO уклав багаторічну ліцензійну угоду з компанією Warner Bros. Discovery на показ серіалів телеканалу HBO та стримінгу Max. Тепер на MEGOGO офіційно можна буде подивитись як нові релізи платформ, так і вже наявні серіали з бібліотеки

Серед серіалів, доступних на MEGOGO: «Ейфорія», «Дім дракона», «І просто так» та «Білий лотос», а також релізи 2023 року, включно з серіалами «Останні з нас», «Ідол», «Любов і смерть» та «Замкнуте коло». 

В MEGOGO розповіли, що за умовами угоди вони отримали доступ до повної бібліотеки HBO та ексклюзивно транслюватимуть в Україні найпопулярніші проєкти телеканалу — «Гру престолів», «Клан Сопрано» та мінісеріал «Чорнобиль».

Крім того, MEGOGO придбали права на озвучування фільмів та серіалів HBO та Max, які ще не мають українського дубляжу. Команда сервісу вже інверсує в цей напрямок, а займатиметься ним студія озвучення MEGOGO Voice. До роботи над українською локалізацією також залучатимуть студії дубляжу, серед яких «Так Треба Продакшн», «Еники-Беники» та Sunnysiders. 

«Наша мета — 100% контенту HBO українською мовою, і ми активно над цим працюємо… Сподіваємося та працюємо для того, щоб уже через півроку весь каталог НВО мав українські доріжки», — прокоментував угоду Володимир Боровик, СЕО та засновник MEGOGO.

Бібліотека НВО вже доступна на MEGOGO за підпискою «Максимальна» та в окремій передплаті НВО. Вартість останньої — 249 грн.Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis