«Кишеня з отвором»: Слухайте новий сингл OTOY

Новий трек «Кишеня з отвором» став окремим синглом, який не увійде в майбутній осінній альбом OTOY. На обкладинці синглу «зображені символи побуту кожного з нас», а разом з треком репер випустив кліп

«Ми накопичуємо в кишенях купу всього, але з часом у ній може з‘явитися отвір, через який важливо не втратити головне, — пояснив задум репер. — Чи є вірогідність того, що з-поміж щоденних повторень рутинних домашніх справ, нових творчих досягнень, закриття та початку найгучніших і найцікавіших проєктів у твоєму житті, підкачування коліс свого автомобіля, вдаряння мізинцем об злощасну шафку, поїдання джанк-фуду та найздоровішої їжі, ти випадково випустиш з поля бажань себе самого? Так, вірогідність є. І вона велика. Але що таке те Я”?».

 

Наприкінці вересня OTOY випустить другий окремий сингл «Судоми», який «теж відображатиме плинність часу та рутину».

Презентація нового альбому OTOY відбудеться 2 грудня в Києві, на сольному концерті в клубі Atlas. Деталі та квитки опублікують згодом.

25 травня OTOY випустив перший лонгплей «Недовготривалі відносини».

Альбом складається з дев’яти треків, три з яких записані з українськими виконавцями The Curly («Жарптиця»), elarm («Як пахне трава») та Tery («Бика за рога»). За аранжування восьми треків з альбому відповідав музикант The Lazy Jesus.

«Коли почалась найтемніша зима в мому житті, я чітко зрозумів: хочу створити щось, що за настроєм та звучанням буде максимальним протиставленням до подій навколо. Цей альбом символізує світлий, відвертий та чуттєвий прихисток від усього монолітно-депресивного, що може нас оточувати сьогодні», — пояснив репер в коментарі DTF Magazine.

Лайв-презентація релізу відбулася 30 червня, на першому сольному концерті OTOY.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis