ESSENCE 2: O(FourFour) представив новий весняно-літній дроп

Київський бренд O(FourFour) представив другу частину весняно-літньої колекції ESSENCE. Її присвятили темі міського туризму, а купити речі можна на сайті бренду 

Першу частину дропу, представлену в травні цього року, присвятили темі міського туризму, а другу — водним стихіям.

До нової колекції увійшли вісім айтемів: сітчасті боді та лонгсліви, рашгарди та лонгсліви, цільні купальники та бікіні. Всі речі виконані з італійської тканини на основі переробленого нейлону та еластану.

Боді PINE та PSY виконані без швів та з використанням пласких ґудзиків у нижній частині. PINE представлений у сіро-зелено-помаранчевому кольорі, а PSY — «у психоделічному поєднанні кольорів».

Сітчастий лонгслів PSY виконаний у тих же кольорах, що й однойменний боді.

Суцільний купальник MANTIS зі змійкою посередині в O(FourFour) називають «класичним айтемом, створеним некласичним способом». В команді бренду пояснюють, що «біоморфні форми відсилають до богомола, досвіченого мисливця на комах».

Купальник виконали в темно-сірому та світло-сірому кольорах.

Бікіні IVY складається з одношарового топа-трансформера із довгими зав’язками та двошарового низу із завищеною талією.

Купальні айтеми з колекції також доповнили функціональним низом DIAMOND у сірому «металіку». Їхньою особливістю стала висока розтяжність завдяки еластичним швам, захист від УФ-випромінювання, стійкість до хлору, а також сонцезахисного крему та масла.

Велосипедні шорти ENGINE виконані у світло-сливовому кольорі, мають компресійний ефект та захист від ультрафіолету. В O(FourFour) додали, що модель «є результатом їхнього багаторічного досвіду в розробці шортів з ефектом другої шкіри».

Комплект доповнили вкороченим лонгслівом TAU.

Презентуючи першу частину колекції ESSENCE в команді бренду розповіли, що сфокусувались на створенні складніших силуетів та деталізаціях. Докладніше про попередній дроп ми розповідали в нашому матеріалі.

O(FourFour) — київський бренд, заснований у 2019 році. Спочатку він випускав жіночий одяг для водних видів спорту, а основною річчю бренду були боді з компресійного матеріалу. Тепер бренд також випускає жіночий, чоловічий та унісекс-одяг, серед якого футболки, худі та лонгсліви.

Для виробництва всіх речей команда використовує функціональні матеріали та намагається шукати стійкі варіанти для виробництва. Наприклад, для створення купальників, боді та лосин вони використовують тканину Econyl на основі переробленого океанічного пластику. Замість неопрену O(FourFour) використовує американський матеріал Yulex, речі з якого виробляє аутдор-бренд Patagonia.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis