ESSENCE: O(FourFour) випустив новий весняний дроп

Київський бренд O(FourFour) представив першу частину весняно-літнього дропу ESSENCE. Її присвятили темі міського туризму, а купити речі можна на сайті бренду 

До першої частини колекції увійшли 15 айтемів, які «комфортно носити під час довгих прогулянок». За словами команди, в ESSENCE вони сфокусувались на створенні складніших силуетів та деталізаціях.

«Для мене це дуже знаковий момент, бо оглядаючись назад, наші речі із серії city tourism були дуже простими. Зараз перша частина речей в ESSENCE — це технічні витвори мистецтва. Мені особливо подобається те, як ми стали занурюватись у конструктиви. Я можу сміливо назвати частину нашого дропу конструктивно-дизайнерською», — прокоментувала новий дроп засновниця O(FourFour) Віта Ноздрачова.

Весняний дроп складається з трекінгового комбо — трьох окремих речей: жилету CARRIER, спідниць SHELL та CUT, двох лонгслівів SATI та JUNGLE, двох бодісьютів LC 1 та LC 2, а також джерсі GHOST, штанів NORI, куртки-кімоно TEMPEST, шортів VALOR, зіп-топу MANTA та футболки та худі VORTEX.

Багатошаровий утилітарний жилет CARRIER оснащений двома парами кишень, одна з них — на блискавках, інша — з мікросіткою, а також декоративними ремінцями у вигляді підв’язок. Посадка моделі регулюється завдяки корсетним зав’язкам спереду та ззаду.

Довга спідниця-трансформер SHELL має 11 базових варіантів носіння, які регулюються завдяки розрізам на блискавках та системою шнурків на талії. Модель повністю виконали з переробленого поліестеру.

Коротка мінімалістична спідниця CUT доповнена двоетапною системою застібки: прихованою стрічкою на липучці та поясом із застібкою-пряжкою. Модель також отримала додаткову петлю для карабіна та приховану лейбу з брендингом.

Дві нові моделі лонгслівів, SATI та JUNGLE, виконані з легкої та дихаючої перфорованої технологічної тканини. Її виготовили з поліефірної пряжі, отриманої в результаті перероблювання пластикових відходів, наприклад, пляшок чи плівок.  

Бодісьюти LC 1 та LC 2 прикрасили новими принтами, а джерсі GHOST виконаний з технологічного фактурного матеріалу, що забезпечує повітропроникність, швидко сохне та має захист від УФ-променів. 

З аксесуарів в дропі представлена бакаклава SYNAPSE в сірому кольорі — це нова ітерація балаклави SEER, створеної O(FourFour) для колаборації в артпростором «Модуль тимчасовості».

Другу частину дропу, присвячену водній стихії, команда бренду представить наприкінці травня. 

В лютому київський бренд O(FourFour) та артпростір MOT від команди don’t Take Fake представили лімітовану колаборацію. Для неї O(FourFour) переосмислив свої знакові силуети: жилет THORI, лонгслів MOTH, балаклаву SEER і чохол для ноутбука ORYX. Докладніше про речі ми розповідали в нашому матеріалі.

O(FourFour) — київський бренд, заснований у 2019 році. Спочатку він випускав жіночий одяг для водних видів спорту, а основною річчю бренду були боді з компресійного матеріалу. Тепер бренд також випускає жіночий, чоловічий та унісекс-одяг, серед якого футболки, худі та лонгсліви.

Для виробництва всіх речей команда використовує функціональні матеріали та намагається шукати стійкі варіанти для виробництва. Наприклад, для створення купальників, боді та лосин вони використовують тканину Econyl на основі переробленого океанічного пластику. Замість неопрену O(FourFour) використовує американський матеріал Yulex, речі з якого виробляє аутдор-бренд Patagonia.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis