Дивіться трейлер науково-фантастичного фільму «65» з Адамом Драйвером

Студія Columbia Pictures випустила перший трейлер научно-фантастичного фільму «65». Прем’єра стрічки запланована на 10 березня 2023 року

«65» розповідає історію пілота Міллса, чий космічний корабель зіткнувся з астероїдом та здійснив аварійну посадку на невідомій планеті. В живих лишився лише Міллс та дівчина на ім’я Коа. Згодом вони розуміють, що опинились на Землі минулого, населеній динозаврами.

Головну роль виконав Адам Драйвер. Разом з ним в фільмі знялись Аріана Грінблат («На висоті») і Хлоя Коулман («Аватар: Шлях води»).

Режисерами та авторами сценарію виступили сценаристи «Тихого місця» Скотт Бек та Брайан Вудс. Продюсером «65» став режисер «Людини-павука» Сем Реймі.

В травні стало відомо, що Адам Драйвер зіграє одну з головних ролей у новому фільмі Френсіса Форда Копполи «Мегалополіс». До касту стрічки також приєднались Лоренс Фішберн («Матриця»), Джон Войт («Анаконда»), Наталі Еммануель («Гра престолів») та Форест Вітакер («Хрещений батько Гарлему»).

Коппола працює над «Мегалополісом» вже більше 20 років — режисер сам написав сценарій стрічки ще в 1980-х роках.

«Мегалополіс» розповість про сучасний Нью-Йорк в період фінансової кризи. За словами Копполи, в основі фільму — давньоримський епос, але з фокусом на сучасній Америці. Режисер надихався історією про змову римського патриція Катіліна та його суперечці з Цицероном. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis