FROLOV випустив мерч для авіаційної компанії «Антонов»

FROLOV x ANTONOV — це перша колаборація державного підприємства «Антонов» з українським дизайнером. Колекцію мерча випустили до Дня незалежності України та присвятили найбільшому літаку світу — українському АН-225 «Мрія»

В колекції представлені три моделі футболок, худі та світшот. На речі нанесли логотипи «Мрія» та Cossack — останнє є кодовою назвою НАТО для літака.

Характерним елементом в дизайні футболок та світшота стали дві блискавки на горловині, завдяки яким можна регулювати її глибину, а худі доповнили блискавками на рукавах.

Айтеми також прикрасили двома горизонтальними жовто-блакитними смугами, які також були в дизайні корпусу «Мрії», та вишитим брендингом FROLOV та ANTONOV.

Всі речі з колаборації виготовили на українській трикотажній фабриці «Роза».

Всі кошти з продажу речей передадуть на відбудову Ан-225 «Мрія». 27 лютого 2022 року російські військові знищили його під час повітряної атаки на аеродром в місті Гостомель, Київської області.

В листопаді 2022 року генеральний директор ДП «Антонов» Євген Гаврилов повідомив, що роботи з будівництва нового літака вже розпочались. Одразу після знищення літака в «Укроборонпромі» оцінили його відбудову у 3 млрд доларів, а у травні 2022 року Володимир Зеленський назвав суму у 800 млн доларів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений FROLOV (@frolovheart)

Придбати речі можна на сайті FROLOV та київському ЦУМі. Ціна: футболки — 45 євро, світшот — 70 євро, худі — 90 євро.

В серпні бренд FROLOV представив третю кутюрну колекцію. 

В ній — 10 луків, створюючи які дизайнер Іван Фролов надихався конкретними постатями, образами та термінами з історії, а також попкультурними героїнями. Так, деякі з образів присвячені Бейонсе, Даяні Росс та її весільній сукні, персонажці Пікової дами та Мортіші Адамс, Анні Ярославні (або ж Anne de Kyiv) — єдиній королеві Франції, яка походила з України, а також символу «Непорочного Серця Марії» та «Серця Океану». 

Разом з колекцією FROLOV представив колаборацію з компанією Oitoproducts: дзеркало у формі серця. Воно стало першим образом з кутюрної колекції, який «відображає найдосконаліший витвір мистецтва, людське тіло, — вічне джерело одержимості та натхнення для FROLOV». 

Серед речей в колекції: корсетні сукні, боді та сукні з кейпами. Одяг прикрасили мереживом, позолотою, ліпниною та діамантовими вишивками, а головним елементом в дизайні фірмове серце FROLOV. 

Наразі придбати можна лише дзеркало, на сайті FROLOV. Інші речі з кутюрної колекції — доступні лише за індивідуальним замовленням в ателье бренду.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis