Видання Mixmag розпочало роботу в Україні

Видання про електронну музику та клубну культуру «Mixmag Україна» запустило офіційний сайт та опублікувало вступне слово від команди. Франшизу Mixmag придбала київська музична агенція Go West, співзасновниками якої є Олександр та Олексій Варениця

На сайті вже можна почитати новини, статті та рецензії на музичні релізи від редакції, а також переглянути розділ з анонсами українських та світових електронних івентів.

«Ми готові за вказівкою їхати в будь-яке секретне місце, а потім до ранку триматись на ногах в натовпі серед незнайомих людей; ладні сотнями різних способів впливати на свій організм, стрибати, кричати, віддавати всі сили… Тільки заради діджея? Ні, тут точно є щось більше, — пише у вступному слові Олександр Варениця. — Інакше звідки всі ці слова на кшталт катарсис чи ейфорія? Звідки здійняті до неба руки? Cloud, sky та space в назві кожного другого треку».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MIXMAG Україна (@mixmag_ukraine)

Що відомо про український Mixmag

Анонсуючи запуск видання в липні, в Go West розповіли, що планують відмовитися від посади головного редактора, обмежившись випусковим редактором, фріланс-авторами та медіаменеджментом. Склад редакції українського Mixmag поки невідомий.

«Ті культові редактори, що були у британському Mixmag, — Дейв Сімен, Дом Філліпс — усе ж керували саме друкованим журналом. Там головний редактор — це канон. Сучасний сайт має бути, як то кажуть, more flexible. Плюс робота із соцмережами», — розповів Олександр Варениця, співзасновник Go West.

Спочатку випусковим редактором «Mixmag Україна» буде співзасновник Go West Олексій Варениця. За словами Олександра, «щось команда українського видання робитиме самостійно з локальними авторами та героями», але також будуть «щоденні паки контенту від британської редакції».

«Уся команда Go West буде в активній комунікації із представниками електронної сцени. Я, наприклад, мрію писати, як постійний автор. Мрію робити фічери та колаборації із брендами».

Олександр додав: «Роль головного редактора ми спробуємо розмити та демократизувати заради різності у думках та смаках. Нам буде складно, бо треба шукати той самий баланс поміж різними жанрами електронної музики. А їх дуже і дуже багато. Одна людина все ж таки має один певний смак і кут зору».

Крім того, Олександр розповів, що вони отримали ліцензію не лише на запуск медіа, а й «на ширшу діяльність бренду в Україні». Йдеться про окремі івенти, освітні події та сайд-проєкти, які франшизи Migmax також запускають в інших країнах.

Mixmag — одне із найстарших медіа про електронну музику та клубну культуру, засноване у Великій Британії. Перший номер вийшов 1 лютого 1983 року. Наразі представлений у 19 країнах та регіонах.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis