H&M Group збирається відновити роботу магазинів в Україні

Шведський ритейлер H&M Group повідомив, що планує поступово відновити роботу українських магазинів з листопада 2023 року. Про це пише Forbes Ukraine, посилаючись на пресреліз компанії  

«Після тривалих обговорень із глобальними та місцевими зацікавленими сторонами ми готові розпочати процес повторного відкриття більшості наших магазинів в Україні», — повідомив регіональний менеджер регіону Східна Європа Мемет Арісой.

Компанія уже готується до відкриття. У яких саме містах це станеться H&M Group повідомлять пізніше. Також у планах компанії — співпраця з благодійними організаціями в Україні й участь у програмах допомоги й відновлення.

В липні 2022 року стало відомо, що H&M Group повністю згортає бізнес на російському ринку. Бренди компанії, серед яких H&M, COS, Arket, & Other Stories, Monki і Weekday, припинили роботу офлайн та онлайн магазинів в росії ще 2 березня того ж року.

В компанії пояснили, що прийняли рішення про повний вихід з російського ринку «з урахуванням поточних операційних складнощів та непередбачуваного майбутнього». H&M Group працював на російському ринку з 2009 року. В компанії порахували, що через повне згортання вони втратять приблизно 2 мільярди шведських крон (близько 191,3 мільйона доларів).

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis