HBO показав ролик про створення «Дому дракона» — приквелу «Гри престолів»

У відео показали кадри з «Дому дракона», реліз якого відбудеться 21 серпня. А також коментарі творців шоу — письменника Джорджа Р.Р. Мартіна, режисера Мігеля Сапочника, який зняв шість епізодів «Гри престолів», та сценариста Раяна Кондала 

«Завжди лячно віддавати свою дитину прийомним батькам, але мене також долучили до “процесу виховання”. До всього Раян чудовий письменник, який чудово знає мій всесвіт та відданий йому, а Мігель — це людина, яки виграла “Еммі” та створила найкращі епізоди “Гри престолів”. Отже, мої герої в надійних руках», — поділився у ролику Джордж Р.Р. Мартін.

Події «Дому дракона» розгортаються за кілька століть до «Гри престолів». У центрі сюжету битва клану Таргарієнів за престол Вестероса, яка призвела до загибелі клану, й громадянська війна, що отримала назву Танець дракона. За Залізний трон боролися Рейніра Таргарієн, донька короля Візеріса І, та його дружина Алісієнта Гайтауер.

Зйомки серіалу завершили у лютому 2022 року. Головні ролі у проєкті виконали Метт Сміт («Корона»), Емма ДʼАрсі, Олівія Кук («Повільні коні») та Педді Консідайн («Гострі картузи»).

https://twitter.com/HOfTheD_HBO/status/1360156580768067585

Смітту дісталася роль Деймона Таргарієна — молодшого брата короля Візериса I (Педді Консідайн). Д’Арсі виконує роль його племінниці Рейніри Таргарієн, дочки Візериса I.

Деймон Таргарієн претендував на престол, але отримав лише статус Принца. Він був вершником дракона Караксеса і володів фамільним валірійським мечем Темна Сестра, його сюжетну лінію докладно описано у книзі Мартіна «Порочний принц».

Рейніра Таргарієн була вершницею дракона Сіракс. Через її права на престол після смерті батька й почалася війна, що увійшла до історії семи королівств як Танець Драконів.

У матеріалі The Hollywood Repoter, присвяченому створенню «Дому дракону» зазначається, що новий серіал по фентезі-циклу Мартіна «Пісня льоду та полумʼя» почали планувати ще у 2016 році, одразу після оголошення про те, що восьмий сезон «Гри престолів» стане останнім.

Тоді письменник запропонував дві ідеї спін-оффів: створити шоу на основі повістей про пригоди Дунка та Егга (лицар Дункан Високий та його зброєносець Ейєгон Таргарієн — Прим. DTF Magazine) або про громадянську війну спричинену Таргарієнами. HBO не зголосилося на жодну.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Hollywood Reporter (@hollywoodreporter)

Натомість телемережа зайнялася виробництвом «Кривавого місяця», шоу, що мало розповісти історію виникнення білих ходоків, з Наомі Уоттс («Малголленд драйв») у головній ролі. Його сюжет розгортався у Вік героїв.

HBO навіть зняв пілотну серію, що розповідала про весілля між представниками домів Півдня та Півночі. Епізод обійшовся компанії у 30-35 мільйонів доларів, але зрештою вона відмовилася від цього проєкту, що «стало справжнім шоком для його команди».

У підсумку телемережа замовила Мартіну, Сапочніку та Кондалу одразу весь сезон «Дому дракона» без попередніх оцінок його потенційної успішності на основі пілотної серії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis