Grimes судитиметься з Ілоном Маском

29 вересня Grimes подала «клопотання про встановлення батьківських відносин» до Верховного суду Сан-Франциско, пише Business Insider. Співачка може вимагати право опіки над трьома спільними з Ілоном Маском дітьми — сином X Æ A-12, донькою від сурогатної матері Exa Dark Sideræl та ще одним синомм Techno Mechanicus — або аліменти

Що сталося

У вересні 2023 року Волтер Айзексон, американський журналіст, біограф Стіва Джобса та Альберта Ейнштейна, почав промокампанію своєї нової роботи — біографії Ілона Маска. Книга вийшла 12 вересня у видавництві Simon & Schuster.

Айзексон опублікував у твіттері фотографії дітей Шивон Зіліс, топменеджерки Neuralink, та Маска. 2021 року вона народила від підприємця близнюків — він став донором сперми. Зіліс розповіла Айзексону, що «підприємцю хочеться, щоб розумні люди мали дітей».

У відповідь на пост письменника Grimes написала: «Скажіть Шивон, щоб розблокувала мене, а Ілону, щоб дав мені побачитися з сином або відповів моєму адвокату. Я уперше бачу фото близнюків, мені ніхто його не показував дотепер, попри те, що ця ситуація буквально розриває й мою сімʼю».

Згодом співачка видалила цей коментар, написавши, що поговорила з Зіліс, і вони вирішили «ростити дітей разом». Також вона попросила «не злитися на Шивон, бо це не її провина, що Grimes не може бачитися зі своїми дітьми».

Наразі невідомо, про що саме йдеться у клопотанні Grimes. Згідно з протоколами суду, Маск ще не відповів на судовий запит співачка, а вона ще не подавала більш конкретний запит на опіку чи аліменти.

Grimes та Маск не відповіли на запити прокоментувати ситуацію від Business Insider.

Business Insider зазначає, що клопотання про встановлення батьківських відносин подають, «коли двоє батьків не перебувають у шлюбі, і один із них намагається юридично визнати своє батьківство, або вимагає аліменти чи право опіки».

Grimes представлятиме адвокатка Саманта Блей ДеДжин, яка свого часу працювала з Анджеліною Джолі під час судових суперечок з Бредом Піттом.

Маска вважають батьком 10 дітей.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis