Шон МакГірр став новим креативним директором Alexander McQueen

Британський дизайнер ірландського походження Шон МакГірр замінив Сару Бертон на посаді креативного директора Alexander McQueen. Бертон працювала в домі моди з 1996 року, а з 2010 року — очолювала його

МакГірр — випускник лондонського коледжу Central Saint Martins. З 2014 по 2018 рік він працював в токійському та паризькому офісах Uniqlo під керівництвом Крістофа Лемера, а згодом почав кар’єру асистентом Burberry, Vogue Hommes Japan, та команді Dries Van Noten в Антверпені. 2020 року дизайнер приєднався до JW Anderson у 2020 році: спочатку він працював над чоловічими колекціями, а потім до його обов’язків додалась  розробка жіночого одягу.

«Ми раді вітати Шона МакГірра на посаді креативного директора. Завдяки досвіду, особистості та енергії, він привнесе потужну творчу мову в Alexander McQueen, спираючись на її унікальну спадщину», — прокоментував призначення CEO дому моди Джанфіліппо Теста.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KERING (@kering_official)

До жовтня 2023 року посаду креативного директора Alexander McQueen обіймала дизайнерка Сара Бертон. Загалом вона пропрацювала у бренді 26 повних років.

Бертон приєдналась до Alexander McQueen 1996 року як стажистка Александра Макквіна, а 2010 року, після смерті дизайнера, очолила дім моди. Останню колекцію для Alexander McQueen Сара представила в жовтні на Паризькому тижні моди.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Alexander McQueen (@alexandermcqueen)

За словами дизайнерки, натхненням для речей стали образи визначних у світовій історії жінок, наприклад, Єлизавети I та мисткині Маґдалени Абаканович, а присвятила колекцію вона «Лі Александру Макквіну, чиїм бажанням завжди була ширша репрезентація жінок».

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis