Grimes вистежувала Ілона Маска, щоб підписати документи про опіку над дітьми

За інформацією Business Insider, Grimes найняла людей для слідкування за Ілоном Маском, який ухилявся від підписання документів на опіку. Наразі співачка судиться з Маском щодо встановлення батьківських відносин» над трьома спільними дітьми — сином X Æ A-12, донькою від сурогатної матері Exa Dark Sideræl та ще одним сином Techno Mechanicus 

У жовтні на судовому засіданні в Техасі Grimes заявила, що Маск одноосібно отримав опіку над трирічним сином X Æ A-12, попри її заперечення. Business Insider пише, Ілон «таємно подав на співачку до суду, щоб закріпити батьківські стосунки за дітьми» ще за декілька тижнів до її позову.

Адвокат Grimes також надав суду додаткові документи, що підтверджують випадки ігнорування Маском судових паперів, які він має підписати для продовження справи Grimes.

Зокрема, в документах йдеться про те, що співачка найняла чотирьох людей для доставлення паперів до Ілона. З 13 по 20 жовтня вони намагались вистежити бізнесмена в щонайменше 12 місцях, включно зі штаб-квартирою X (твіттеру) у Сан-Франциско, стартовим майданчиком SpaceX в селищі Бока-Чика, фабрикою Tesla в Техасі, його конефермою та ще кількома об’єктами нерухомості Маска поблизу Остіна, штат Техас.

Документи також намагались передати через третіх осіб, зокрема співробітників та охоронців X, Tesla та SpaceX. В судових документах вказано, що один з працівників Grimes «навіть відстежував приватні літаки Ілона Маска, щоб визначити найкращу точку для зв’язку з ним».

На момент написання замітки Ілон так і не відповів на позов Grimes. Суд встановив для бізнесмена кінцевий термін — 29 листопада, до якого він має підписати потрібні документи.

Адвокати Grimes також повідомили, що поки бізнесмен не підпише документи, на нього не поширюватиметься судова заборона на вивіз дітей за межі Каліфорнії, де вони проживали. Вони припустили: надалі Маск може подати клопотання, щоб справу продовжили вести в штаті Техас, де він подавав документи на опіку, а не в Каліфорнії, де Grimes позивалась проти нього.

«Протягом декількох місяців справа знаходитиметься в підвішеному стані», — уточнили адвокати співачки.

Докладніше про ситуацію між Grimes та Ілоном Маском

У вересні 2023 року Волтер Айзексон, американський журналіст, біограф Стіва Джобса та Альберта Ейнштейна, почав промокампанію своєї нової роботи — біографії Ілона Маска. Книга вийшла 12 вересня у видавництві Simon & Schuster.

Айзексон опублікував у твіттері фотографії дітей Шивон Зіліс, топменеджерки Neuralink, та Маска. 2021 року вона народила від підприємця близнюків — він став донором сперми. Зіліс розповіла Айзексону, що «підприємцю хочеться, щоб розумні люди мали дітей».

У відповідь на пост письменника Grimes написала: «Скажіть Шивон, щоб розблокувала мене, а Ілону, щоб дав мені побачитися з сином або відповів моєму адвокату. Я уперше бачу фото близнюків, мені ніхто його не показував дотепер, попри те, що ця ситуація буквально розриває й мою сімʼю».

Згодом співачка видалила цей коментар, написавши, що поговорила з Зіліс, і вони вирішили «ростити дітей разом». Також вона попросила «не злитися на Шивон, бо це не її провина, що Grimes не може бачитися зі своїми дітьми».

29 вересня Grimes подала «клопотання про встановлення батьківських відносин» до Верховного суду Сан-Франциско. Згідно з документом співачка може вимагати право опіки над спільними з Ілоном Маском дітьми або аліменти.

Клопотання про встановлення батьківських відносин подають, «коли двоє батьків не перебувають у шлюбі, і один із них намагається юридично визнати своє батьківство, або вимагає аліменти чи право опіки».

Grimes представлятиме адвокатка Саманта Блей ДеДжин, яка свого часу працювала з Анджеліною Джолі під час судових суперечок з Бредом Піттом.

Маска вважають батьком 10 дітей.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis