Гру Stray про бродячого кота в кіберпанк-місті екранізують 

Медіакомпанія Annapurna Animation почала роботу над екранізацією Stray — пригодницької гри про рудого кота-безхатька, який блукає в населеному роботами місті, пише Entertainment Weekly. Паралельно Annapurna Animation працюватиме ще над кількома анімаційними фільмами за сюжетами своїх ігор. Режисером одного з них стане Кріс Ведж, один з продюсерів та постановників франшизи «Льодовиковий період»

«Це гра про те, що робить нас людьми, хоча люди у ній і відсутні. Це приятельська комедія приятелів про кота та робота з веселою динамікою. І мені здається, що це одна з причин, чому гра стала неймовірно популярною — через те, що ви бачите світ очима чарівного кота. Як це вдалося розробникам гри, і як це втілити у фільмі? Ми спробуємо це зробити, навіть якщо це здається неможливим», — розповів один з керівників Annapurna Animation Роберт Берд.

Подробиці сюжету та дату релізу поки не розголошують.

30 червня 2023 року Annapurna Animation випустила на Netflix анімаційний фільм «Німона». За сюжетом, лицаря Баллістера Блекхарта звинувачують у жахливому злочині. Щоб довести свою непричетність, він об’єднується з дівчиною-перевертнем Німоною.

Головні ролі озвучили Хлоя Грейс Морець та Різ Ахмед.

Stray — пригодницька гра від третьої особи. Головний герой, рудий бродячий кіт, опиняється в місті, наповненому роботами та бактеріями-мутантами. І тепер він має повернутися на поверхню за допомогою B-12, його дрона-компаньона. Гравцям доведеться розв’язувати головоломки, обходити перешкоди та виконувати квести, уникаючи монстрів.

Розробка Stray почалася ще 2015 року, а реліз гри відбувся 19 липня 2022 року на ПК, і консолях PS4 та PS5. У серпні 2023 її випустили на Xbox One та Xbox Series X|S.

За розробку гри відповідала студія BlueTwelve Studio, видавництвом займалася Annapurna Interactive.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis