Перший погляд: Спільна пара Fear of God x adidas Rivalry Low 86

adidas та креативний директор Fear of God Джеррі Лоренцо продовжують тизерити майбутні взуттєві моделі. У квітні під час лос-анджелеського шоу Fear of God бренди представили два силуети, а тепер снікер-інсайдер Knowing Kicks показав фотографії ще однієї спільної моделі — adidas Rivalry Low 86

Fear of God модернізували силует за допомогою високої платформи із заокругленим носком та мінімалістичним подвійним брендингом збоку та на п’яті. Верх пари виконали із замші сірого кольору, прикрасивши трьома фірмовими смугами adidas та круглою шнурівкою з регулятором.

Коли відбудеться реліз повної спільної колекції adidas та Fear of God, включно з кедами Rivalry Low 86, поки невідомо. Очікується, що колаборацію представлять до кінця осінньо-зимового сезону 2023 року.

Підрозділ Лоренцо в adidas називається Fear of God Athletics та спеціалізується на виробництві баскетбольних товарів та спортивного одягу.

У квітні 2023 року в межах колаборації представили дві спільні моделі кросівок. В основі взуттєвих моделей — класичний силует високих кросівок adidas Forum Hi та пара adidas Attitude Hi. Докладніше про них ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis