Грузинські креативники продають території російської федерації як NFT

Грузинська креативна агенція Leavingstone запустила NFT-проєкт Russia for Sale («Росія на продаж»), в якому виставили на продаж «шматки російської федерації» у вигляді токенів. Весь отриманий прибуток перерахують на офіційний гаманець Міністерства цифрової трансформації України

На сайті проєкту розмістили карту росії, поділену на адміністративні райони маленького, середнього, великого та дуже великого розмірів. Охочі можуть придбати одну або декілька цифрових ділянок.


«У відповідь на російську імперіалістичну агресію ми вирішили назавжди продати російські території. путін відомий тим, що захоплює землі інших країн. Тож давайте дамо йому відчути те саме. Ми пропонуємо вам можливість допомогти Україні, ставши власником російських земель у формі NFT . Кожна унікальна частина має свою назву, розмір і, як не дивно, справжній герб», — говорять в описі проєкту. 

На момент написання замітки, за словами ініціаторів проєкту, купили вже 22 ділянки на суму 18 тисяч доларів. Після того, як всі віртуальні території продадуть, команда планує зробити те ж саме з російськими будівлями: Кремль, Останкінську вежу та особистий будинок і бункер путіна.

Фінальним етапом стане продаж «опудала дідуся червоної революції» — Леніна. 

25 березня в Україні запрацював перший у країні NFT-музей війни. Його мета — «допомогти поширити правду про російські воєнні злочини щодо українців».

«Експонати — це факти, супроводжені емоційними спогадами. Формула експонату проста і прозора, кожен токен — реальне новинне повідомлення з офіційних джерел та ілюстрація до нього від художників — як українських, так і світових», — говориться в описі проєкту.

У першу частину колекції ввійшли 54 роботи українських художників. За перший день продажу NFT-музей зібрав понад 600 тисяч доларів на підтримку України.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis