Гурт «ТИСК» запустив вініловий лейбл. Ось його перший реліз

Формація «ТИСК», заснована Антоном Назарко та Алексом Первухіним, запустила вініловий лейбл TYSK та представила перший реліз. Це платівка з п’яти реміксів на треки гурту від музикантів Koloah, TripPsy, Komponente & Kurilo, а також самих участників об’єднання SAXR і Alex Pervukhin

В коментарі DTF Magazine учасник «ТИСК» Алекс Первухін розповів, що про створення власного лейблу вони почати думати ще після релізу першого треку. Вперше музиканти анонсували запуск лейблу ще в 2021 році, проте робота над платівкою зайняла довгий час.

Описуючи перший реліз Алекс говорить: «Якщо уважно послухати платівку, можна почути там і відголоски раннього юкей-текхаусу, і сучасного притрансового звуку, і тустеповий свінг і брейкс. Одним словом, ніяких стильових обмежень. Ця платівка виключно для того, щоб ця музика качала танцполи».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений TИСК (@tysk.live)

Купити дебютну платівку TYSK можна в офлайн-магазинах: київських Closer Record Store, Gram Record Store та Play Vinyl, львівських VIHIΛ, SneakerMate та дніпровському Ухо Vinyl Hub, а також замовити онлайн

У команди «ТИСК» вже є концепція другої платівки. В її основу ляжуть треки, створені під час роботи над проєктом Splash.

В 2021 році музиканти подорожувати містами України та записували колаборації локальних реперів та електронних музикантів. Вони створили шість випусків Splash за участі Євгена Гордєєва з гурту Kurs Valüt, Komponente & Kurilo, електронного дуету Sugar Coma, SAXR, Aliana, Joss,Poger и Olive Taud, а також реперів OTOY, Гоня та СДУ.

Докладніше про проєкт Splash ми розповідали в нашому матеріалі.

В квітні формація «ТИСК» представила першу роботу з початку повномасштабної війни в Україні. Трек та кліп «Під звуки сирен» стали «документальним відображенням волонтерського життя Харкова».

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis