TikTok планує запустити власний музичний стримінг

Компанія ByteDance, що володіє соцмережею TikTok, подала до Бюро з патентів і торгових марок США заявку на реєстрацію товарного знаку TikTok Music, пишуть Business Insider та The Verge. За словами видань, це означає, що компанія може працювати над запуском власного музичного стримінгу 

В документах пишеться, що новий сервіс дозволить користувачам купувати, відтворювати, поширювати та завантажувати музику, транслювати аудіо та відео в прямих ефірах, створювати плейлисти, ділитися ними з іншими користувачами, а також коментувати окремі треки.

ByteDance подалась на реєстрацію TikTok Music в Австралії ще у листопаді 2021 року, а заявка на реєстрацію в США датована травнем цього року. Компанія поки не анонсувала TikTok Music офіційно.

У 2020 році ByteDance вже запустила власний музичний застосунок Resso, який працює лише в Індії, Бразилії та Індонезії.

The Verge пише, що, наприклад, TikTok у Бразилії також має спеціальну кнопку, яка дозволяє користувачам прослухати повну версію треку, використаного у конкретному відео. Натискаючи її, користувача автоматично перенаправляє у застосунок Resso, що «допомагає утримувати користувачів в єдиній екосистемі ByteDance».

За даними видання The Information, станом на листопад 2021 року застосунком Resso щомісяця користувались близько 40 мільйонів людей. Крім того, лише в Індії, кількість щомісячних активних користувачів Resso зросла на 304% з січня 2021 року по січень 2022-го — для порівняння, аудиторія Spotify за той самий період зросла на 38%.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis