Слухайте новий міні-альбом київського електронного музиканта Ayo Kid

Електронний музикант та учасник українського музичного ком’юніті belletriq Євген Шилов під псевдонімом Ayo Kid випустив міні-альбом GlitchyItchy. В реліз ввійшли шість треків, два з яких записані в колаборації з продюсером INODI та київським музикантом Whaler

В коментарі DTF Magazine музикант розповів, що треки написані в стилістиці британської wave-музики, «з хіп-хоп бітами, десь замішаними з ламаними джангловими перебивками, а десь з танцювальними ритмами чи дабстепом, мелодіями і відсилками як до Splinter Cell з комп’ютерної гри Legend of Zelda та навіть до фільму 2Fast2Furious».

«EP покриває час від осені 2020 року до кінця 2021-го. Всі треки написані в одній кімнаті через зламану ногу та відсутність певного рівня мобільності. Коли перебуваєш один в закритому просторі, то намагаєшся форсувати себе робити щось доцільне, задля можливості впоратися із ситуацією», — розповів про створення міні-альбому музикант. 

Він також додав, що «реліз — це про можливість робити щось зі своїми друзями, допомагати, коли це можливо, а також бути поряд онлайн та офлайн».

Зведенням та мастерингом GlitchyItchy також займався український продюсер INODI. Обкладинку релізу створила графічна дизайнерка Соня Чемпіон

GlitchyItchy — третій реліз музиканта та дизайнера Ayo Kid. У 2019 році він випустив дебютний мініальбом Britain Calling в колаборації з українським музикантом OG Dmytro, а у 2020 році вони представили ще один спільний трек Escape (Yourself)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis