H&M повністю йде з російського ринку

Шведський ритейлер H&M Group оголосив, що повністю згортає бізнес на російському ринку. Бренди компанії, серед яких H&M, COS, Arket, & Other Stories, Monki і Weekday, припинили роботу офлайн та онлайн магазинів в росії ще 2 березня 

В компанії пояснили, що прийняли рішення про повний вихід з російського ринку «з урахуванням поточних операційних складнощів та непередбачуваного майбутнього». Протягом наступних місяців команда зосередить увагу на «відповідальному згортанні всіх операцій» та підтримці «зацікавлених» локальних працівників.

«Після ретельного розгляду, враховуючи нинішню ситуацію, ми не можемо продовжувати наш бізнес у росії. Ми глибоко засмучені тим, як це вплине на наших колег, і дуже вдячні за їхню наполегливу працю та самовідданість. Ми також хочемо подякувати нашим клієнтам за їхню підтримку протягом багатьох років», — прокоментувала заяву генеральний директор H&M Group Гелена Хельмерссон.

Найближчим часом H&M планує тимчасово відкрити свої магазини, щоб розпродати залишки одягу на території росії.

H&M Group працював на російському ринку з 2009 року. В компанії порахували, що через повне згортання вони втратять приблизно 2 мільярди шведських крон (близько 191,3 мільйона доларів).

Раніше стало відомо, що бренд Nike та британський ретейлер Marks & Spencer йдуть з російського ринку.

Nike ще 1 березня припинили роботу всіх магазинів в росії, а в червні заявили про повне зупинення бізнесу в країні. Офіційні магазини бренду закриють після розпродажу всіх наявних товарів. В травні компанія також не стала продовжувати франчайзингову угоду з Inventive Retail Group (IRG), якій належала найбільша в росії мережа магазинів Nike.

В травні видання BBC повідомило, що ритейлер Marks & Spencer вирішив повністю відмовитись від російської франшизи. Компанія припинила поставки в росію ще в березні, проте там продовжували працювати близько 50 магазинів — повністю згорнути, за словами представників Marks & Spencer, вони не могли через активні франчайзингові угоди.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis