Вийшов перший трейлер нового сезону «Бівіса та Батгеда»

Paramount+ показав трейлер девʼятого сезону «Бівіса та Батгеда» про двох нерозлучних американських підлітків. Його премʼєра відбудеться на стримінгу 4 серпня. Шоураннером та продюсером мультфільму знову виступив Майк Джадж, відповідальний за попередні сезони та повнометражні фільми 

«Створювати нові серії про Бівіса та Батгеда складніше ніж ви уявляєте, адже ці двоє страшенно тупі. Вони геть не спроможні розібратися у тому, що відбувається довкола і з ними просто щось постійно трапляється. Щоб надихнутися, я подивився дуже багато виступів комедійного дуету Чіча та Чонга, а також фільми про інспектора Жака Клузо, і це дуже добрий матеріал. Так, створювати нові сюжети було складно, але я щасливий, що ми з командою змогли адаптувати Бівіса та Батгеда до сучасних реалій», — розповів Джадж в інтервʼю виданню Consequence.

23 червня на Paramount+ вийшов повнометражний фільм «Бівіс та Батгед розправляються з Всесвітом». Його сюжет розгортається навколо пригод двійка друзів у космосі у 1998 році.

З метою перевиховання винахідливий суддя відправляє головних героїв у табір підготовки космонавтів, де друзі влазять до симулятора стикування, а потім вирушають у подорож на космічному кораблі.

Вони потрапляють у чорну діру, яка перекидає їх у наш час. У 2022 році Бівіс і Батгед спробують досягти успіху в сучасних реаліях, розібратися з iPhone та іншими досягненнями технологій.

Майкл Джадж називав цю стрічку «найтупішім космічним фільмом у світі».

«Бівіс і Батгед» — створений Майком Джаджем мультсеріал для дорослих про двох американських підлітків, що транслювали на каналі MTV. З 1993 по 1997 рік вийшло сім сезонів серіалу. Окрім цього, у 1996 вийшов повнометражний фільм «Бівіс і Батгед розправляються з Америкою».

У 2011 році вийшов восьмий сезон. У липні 2020 року Comedy Central оголосив, що серіал про пригоди Бівіса і Батгеда продовжать ще на два сезони.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis