Depositphotos випустив відео, присвячені антивоєнним маніфестам

YouTube-канал Creativity. Inside & Out, який веде команда фотобанку Depositphotos, опублікував відео Creative Anti-War Manifestos («Креативні антивоєнні маніфести»). Перше присвячене історії стосунків мистецтва та війни, а також ролі, яку арт відіграє у воєнній та антивоєнній пропаганді. Друге ж відео розповідає про найцікавіші, з точки зору команди Depositphotos, мистецькі проєкти, присвячені війні проти України. Головна мета проєкту — дослідити, як творча та митецька сфери реагували на війни 

Перша частина відеопроєкту Depositphotos досліджує, чому мистецтво не може дистанціюватися від подій, що відбуваються у суспільстві, як протягом історії людства змінювалися зображення битв та які символи для цього використовували художники. А також як за допомогою мистецтва пропагували війни та потребу у них.

Друга частина розповідає про найяскравіші проєкти українських та закордонних митців, присвячених війні росії проти України: полотно французького художника JR з портретом пʼятирічної українки Валерії, що стало обкладинкою видання Time, «криваве озеро» навпроти російського посольства у Вільнюсі, карти Таро з героями української історії, створені сестрами Фельдман та інші.

На початку березня Depositphotos і графічний редактор VistaCreate, материнська компанія якого придбала фотобанк у 2021 році, припинили продажі та надання послуг клієнтам та партнерам з росії та білорусії.

Крім того, на Depositphotos надали у безплатний доступ дві колекції зображень: із документальними фотографіями подій в Україні та світових мітингів на підтримку України. Також на сайті редактора VistaCreate створили «десятки тематичних попередньо розроблених шаблонів, які можуть безплатно використовувати як представники медіа, так і люди, які хочуть виступати за мир та підтримувати Україну».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis