Кендрік Ламар перевтілюється у Каньє Уеста та Кобі Брайанта в новому кліпі

Репер представив кліп на трек The Heart Part 5. У мінімалістичному відео Ламар за допомогою технології діпфейк перевтілюється у баскетболіста Кобі Брайанта, реперів Каньє Уеста та Nipsey Hussle, акторів Джуссі Смоллетта та Уїлла Сміта, а також футболіста О. Джея Сімпсона

За діпфейк для кліпу відповідала студія Deep Voodoo, яка належить шоураннерам «Південного Парку» Трею Паркеру та Метту Стоуну. Наразі вони працюють спільно з Ламаром над створенням комедії для Paramount Pictures. У стрічці йтиметься про темношкірого хлопця, якій дізнається, що його предки, колись були рабами предків його білої дівчини.

Ламар натякнув на повернення 18 квітня, опублікувавши у Твіттері посилання свій сайт. Там музикант розмістив заяву від імені агенції pgLang, заснованої ним разом з давнім бізнес-партнером та кліпмейкером Дейвом Фрі, про реліз альбому Mr. Morale & The Big Steppers 13 травня.

Можливо новий реліз стане подвійним — третього травня репер опублікував на своєму сайті фотографії книги з назвою лонгплею та двох дисків: Morale Master Copy та Steppers Master Copy.

Перший за п’ять років альбом Ламара стане його останнім релізом на лейблі Top Dawg Entertainment, з яким він співпрацював 17 років.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis