В березні український дизайнер Нікіта Лаптінов представив серію альтернативних логотипів для міст, які зазнали найбільших атак російських військ, — Маріуполя, Чернігова, Харкова, Києва та інших. Тепер Нікіта запустив проєкт HeavyProjects, до якого увійшли постери з новими логотипами ще дев’яти міст, а також перший дроп речей
В коментарі DTF Magazine Нікіта розповів, що хотів почати створювати речі з власними принтами ще до початку повномасштабної війни. HeavyProjects він називає «платформою, на якій зможе поширювати свої ідеї через різні вироби: одяг, постери, стікери, тощо».
Дизайнер уточнив, що поки не позиціонує проєкт як власний бренд одягу, але планує до цього «дорости».
«Я вже давно хотів випускати речі, отримую велике задоволення, розробляючи принти, і здається, що у мене це непогано виходить. На назву HeavyProjects мене надихнули написи Heavy Cotton, які з дитинства бачив уриваючи на сешці новий мерч улюбленної метал-групи. Дуже подобалось, як цей жирний напис Heavy виділявся та ідеально пасував до речі — це завжди був найкращий мерч, по якості тканини та культовості музики, не обов‘язково метальної», — пояснив Лаптінов.
В перший дроп HeavyProjects увійшли ті самі постери з логотипами міст-героїв, розробленими Нікітою в березні, а також базові футболки, присвячені Україні, с авторськими принтами тризуба.
До попередніх альтернативних логотипів Києва, Маріуполя, Чернігова, Сум, Харкова, Гостомеля, Ірпеня, Херсона та Волновахи додались ще дев’ять міст: Буча, Миколаїв, Рубіжне, Мелітополь, Попасна, Ізюм, Бородянка, Краматорськ та Охтирка.
Частиною дропу також стала колаборація з харьківською перукарнею Kooperativ — це лонгсліви, присвячені їхньому рідному місту.
В основі колаборації — ілюстрації Нікіти із зображенням харківського району Подолу. Частину коштів з продажу лонгслівів перераховуватимуть на підтримку волонтерської ініціативи Some People, команда якої з перших днів повномасштабної війни підтримує місцевих жителів.
Замовити речі можна в директі на Інстаграм-сторінці HeavyProjects.
«Kooperativ відчинили свої двері минулого року, а я допомагав їм із оформленням приміщення, розписував стіни та робив дизайн. У нас була спільна любов до Харкова та його Подолу, у хлопців було ще багато планів розвиватися та показувати своїм прикладом, як у Харкові можна робити щось унікальне та своє. Нажаль, з вини окупантів, ці плани поки що обірвались».
Надалі Микита планує випускати нові речі невеликими дропами, присвяченими українській культурі та мистецтву.
Більше релізів від українських брендів шукайте у спеціальному підрозділі.