Міста-герої. Дизайнер Нікіта Лаптінов створив логотипи для українських міст

Лаптінов розробив логотипи для міст, що наразі зазнають найбільших атак російських військ, — Київ, Маріуполь, Чернігів, Суми, Харків, Гостомель, Ірпінь, Херсон та Волноваха.

This publication is also available in English 

Шрифти для них дизайнер намагався стилізувати під шеврони військових батальйонів, «що пройшли бойове хрещення зі своїми індивідуальними та агресивними дизайнами». Хоча сам зазначає, що його насамперед вразив та надихнув опір, який чинили російським військам цивільні

«Це саме та воля, про яку так багато говорили, але так мало можливостей було побачити, тож мене пробрала гордість. Я вирішив присвятити свою роботу містам, які на момент створення дизайну зазнали найсильніших ударів і вже стали містами-героями», — розповідає Лаптінов у коментарі DTF Magazine.

За словами дизайнера, образи логотипів він формував, імовірніше, інтуїтивно, з огляду на те, як у нього в голові звучала назва міста. Наприклад, Ірпінь вважався Нікіті «як щось рихле й колюче, а Маріуполь як щось більш казкове й витончене».

Нікіта каже, що робота над цими логотипами допомагає йому відволікатися від думок про друзів, що залишилися в Харкові та про саме місто. Лаптінову довелося виїхати звідти після початку повномасштабної війни росії проти України, через постійні обстріли з боку російських військ.

До Харкова він переїхав у 2014 році з Луганська, де народився й виріс, після російської окупації міста.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений 🇺🇦🕊 (@nikita.laptinov)

Коли Лаптінов почав більше занурюватися в карту бойових дій, то зрозумів, що початковий список варто розширювати, тому наразі працює над другою частиною проєкту.

Після завершення роботи над другою частиною проєкту, дизайнер планує випустити мерч, а саме шовкографію на якісному папері.

Раніше український електронний музикант Богдан Конаков, він же Konakov, влаштував перформанс на лондонському вокзалі, щоб привернути увагу світу до російської агресії на території України. Він зобразив убитого українського цивільного.

Докладніше про його перформанс ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis