У Нью-Йорку перейменують площу на честь гурту Beastie Boys

Перехрестя вулиць Ладлоу та Рівінгтон у районі Нижнього Іст Сайду назвуть площею Beastie Boys, пише Pitchfork. Саме це місце зображене на обкладинці другого альбому гурту — «Paul’s Boutique», який вийшов у 1989 році

Фанати гурту запустили кампанію #BeastieBoysSquare з перейменування перехрестя Ладлоу та Рівінгтон у 2013 році. Спеціально для ініціативи зареєстрували профіль в Інстаграмі.

У 2014 році міська рада Нью-Йорка відхилила цю пропозицію, через те, що учасники гурту Адам Яук, Адам Горовиць та Майкл Даймонд «не відповідали вимогам до персон на честь яких називають вулиці».

У четвер 14 липня міська рада проголосувала за перейменування, тепер це рішення має підписати мер Нью-Йорка Ерік Адамс.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Beastie Boys Square (@beastieboyssquare)

«Щойно Beastie Boys вийшли на сцену, вони змінили правила хіп-хопу. Я вбачаю у цьому перейменуванні свято, яке віддає належне Нижньому Іст Сайду, хіп-хопу та нашій спільноті, яка багато зробила, щоб площа імені гурту стала реальністю», — прокоментував представник нью-йоркської міської ради Крістофер Марте.

Beastie Boys Story: Що критики кажуть про новий фільм Спайка Джонза

У 2013 році один з парків нью-йоркського району Бруклін-Гайтс назвали на честь Адама Яука, який пішов з життя через рак у 2012 році.

У 2014 році на розі вулиць Ладлоу та Рівінгтон художниця Даніель Мастріон створила мурал до 25-річчя альбому «Paul’s Boutique».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Danielle Mastrion (@daniellebknyc)

15 липня 2022 року Beastie Boys перевипустили на вінілі делюкс-видання третього альбому «Check Your Head», який вийшов у 1992 році. Реліз містить чотири пластинки — ремастер оригінального подвійного лонгплею, а також ремікси та концертні записи.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis