Вийшов перший тизер серіалу «Ідол» з The Weeknd та Лілі Роуз Депп

Сюжет «Ідола» розгортається довкола попспівачки (Лілі Роуз Депп), закоханої у таємничого власника клубу в Лос-Анджелесі (The Weeknd), який очолює таємний культ. Спільно з шоураннером «Ейфорії» Семом Левінсоном The Weeknd став співавтором та виконавчим продюсером серіалу

Виробництвом проєкту займається телемережа HBO. У квітні її представник розповів, що серіал перезніматимуть через те, що на думку The Weeknd шоу набуло «надто феміністичної перспективи» й персонажка Лілі Роуз Депп отримала більше уваги ніж його герой.

Тоді ж проєкт покинула режисерка Емі Саймец («Атланта», «Дивні дива»). До того моменту команда шоу встигла відзняти 4-5 епізодів з запланованих семи.

Дата премʼєри серіалу поки невідома, але у тизері зазначається, що «Ідол» скоро потрапить на екрани.

На початку квітня The Weeknd випустив кліп на трек Out Of Time з альбому Dawn FM, що вийшов у січні цього року. Відео вийшло з обмеженням для російських користувачів YouTube — переглянути його на території країни не можна.

При спробі відкрити кліп у користувачів з’являється повідомлення про те, що «власник відео заборонив його перегляд у цій країні». Відео також немає у результатах пошуку на YouTube.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis