«Ілюзія»: Луна випустила перший україномовний міні-альбом

Всередині EP Illusion («Ілюзія») — сім треків, «де музика та тексти зливаються в одне ціле та створюють музичну ілюзію». Пісні стали своєрідною рефлексією співачки на нинішній період життя та фіксацією власного «переходу до нового стану»

В коментарі DTF Magazine Луна розповіла, що ідея україномовного міні-альбому зародилась після релізу синглу «Пташка» навесні 2022 року.

«Ілюзія» складається з семи треків, які поєднують в собі «танцювальне звучання та легкий сум», а також розкривають різні стани любові як ілюзії: любов до рідної землі (Kvity), любов до себе (Mona Lisa), любов до людини (Hto ty?).

«Цей міні-альбом — особливий вид ілюзій, за яких зі складних візерунків (на килимі або замерзлому на морозі склі) виникають і поступово розвиваються складні фантастичні картини. Ця робота присвячується тим, хто любить та цінує себе та інших», — говориться в описі релізу. 

Луна додає: «Ілюзія — фізична, оптична, звукова чи тактильна — це сукупність оманливих станів, у яких опинилися всі ми. Зрештою — це є запис на згадку про ці буремні часи, які людина може оцінити та усвідомити тільки постфактум».

За словами Луни, найскладнішим у роботі над EP було абстрагуватись та «почути себе». Деякі вже написані пісні не ввійшли в «Ілюзію» — їх співачка представить згодом: «Задача полягала не в тому, щоб назбирати якомога більше треків, а в тому, щоб зробити реліз збалансованим».

На питання про те, чи планує Луна перекладати старі тексти пісень українською, вона відповіла: «Мені подобається створювати нове, а стане нехай залишиться таким, як є».

Луна — українська співачка та авторка пісень. Кар’єра розпочалася у 2016 році, а її дебютний альбом «Маг-ни-ты» увійшов до рейтингу топ-20 українського iTunes.

 «Таких вольових не так уже й багато». Велике інтерв’ю Луни на DTF Magazine

Крім нього на рахунку співачки ще три студійні альбоми — «Остров свободы», «Заколдованные сны», «Транс», а також міні-альбоми «Грустный дэнс» та Fata Morgana.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis