Tyler, The Creator заборонить випускати свою музику після смерті

Під час концерту у театрі The El Rey в Лос-Анджелесі музикант розповів глядачам, що одним з пунктів його заповіту стала заборона на посмертне видання його музики, пише NME. Tyler, The Creator зазначив, що хоче уникнути долі Juice WRLD, чий третій посмертний альбом має вийти пізніше у 2023 році, та Pop Smoke, який не випустив жодного лонгплею за життя 

Репер виконав ще не виданий трек Penny і розповів, що «має дуже багато чудових композицій на своєму жорсткому диску, але не хоче, що це все видавали посмертно».

Також він додав, що найбільше його дратує той факт, що посмертно його музику можуть видати у колаборації з музикантами, з якими він сам ніколи б не співпрацював.

Проти посмертних релізів виступає й Anderson .Paak — він набив на руці татуювання «Коли мене не стане, будь ласка, не робіть посмертних альбомів чи пісень під моїм імʼям. То були лише демозаписи, які не мала почути публіка» (When I’m gone, please don’t release any posthumous albums or songs with my name attached. Those were just demos and never intended to be heard by the public). Його підтримала Лана Дель Рей, яка теж має у заповіті пункт про заборону реліз її музики після смерті.

У березні Tyler, The Creator випустив альбом CALL ME IF YOU GET LOST: The Estate Sale. Реліз містить з 24 треків: 16 синглів з альбому СALL ME IF YOU GET LOST 2021 року та вісім бонусних композицій.

Гостьові куплети в нових треках виконали A$AP Rocky, Vince Staples та YG. Спільно з Tyler, The Creator співпродюсерами релізу виступили Madlib та A$AP Rocky.

Напередодні релізу делюкс-версії репер представив кліпи на треки DOGTOOTH та SORRY NOT SORRY. Режисером обох відео виступив сам Tyler, the Creator.

Оригінальний альбом CALL ME IF YOU GET LOST вийшов у червні 2021 року. Реліз дебютував на першій позиції чарту Billboard 200, а також приніс реперу другу перемогу на премії «Ґреммі» — Tyler, the Creator отримав статуетку за «Найкращий реп-альбом» у 2022 році.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis