«Історія про смуток і самотність»: Слухайте дебютний реліз українського співака TUMAZAR

Український музикант TUMAZAR, він же Назар Туманік, представив дебютний трек та кліп Rings of Saturn. За словами артиста, його музика поєднує в собі елементи синті-попа та дарк-попа з відтінком поп-музики 1980-х років 

Назар Туманік відомий завдяки TikTok-акаунту Tumazarchik з більш ніж 294 тисячами підписників. Там він у фановій формі навчає підписників англійської мови та розбирає англомовні треки.

В коментарі DTF Magazine TUMAZAR розповів, що створення пісні зайняло приблизно вісім місяців. Rings of Saturn він називає «історією про смуток та самотність, що виникають на порозі життєвих змін». 

«Я довго не міг закінчити Rings of Saturn, тому що мені не вистачало фінальної фрази. Я знайшо її, коли подивився серіал Good Place, в якому головна героїня, прощаючись зі своїм коханням, сказала: Remembering moments with you is the same as living in them” (“Пам’ятати моменти з тобою, це те саме, що і жити в них”). Я додав цю фразу і закінчив пісню за кілька днів. Для мене важливо, щоб кожна партія та кожне слово мали сенс». 

За музику та зведення Rings of Saturn відповідав звукорежисер Антон Крайнов. 

Зйомки кліпу на сингл проходили в Києві, а режисером виступив хореограф Даня Зубков. За сюжетом, TUMAZAR «опиняється заручником власних сюрреалістичних думок, а вибратись назовні йому допомагає інтуїція». 

«Нам пощастило, що другий день зйомок був один із найбільш туманних днів за рік, а туман —  це моя стихія. Я відчував, наче перебуваю десь на іншій планеті. Туман, поле і тріскотіння  електрики. Його реально чутно, коли стоїш під електровежами», — розповідає про роботу над відео музикант. 

Наразі TUMAZAR вже працює над наступним україномовним релізом.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis