Ітан Гоук та Педро Паскаль зіграють в новому вестерні Педро Альмодовара

Майбутній короткометражний вестерн Альмодовара називатиметься «Дивний спосіб життя» (Extraña forma de vida), пише IndieWire. Фільм зніматимуть англійською мовою, а його хронометраж складе півгодини

Режисер не розкрив деталей проєкту, але коротко описав сюжет: «Чоловік на ім’я Сільва їде на коні через пустелю до міста Біттер-Крік, щоб навідатись до старого друга — шерифа Джейка. 25 років тому чоловіки разом працювали найманцями. Головні герої святкують возз’єднання, а на наступний ранок шериф зізнається, що справжня причина його запрошення — не спогади про їхню давню дружбу».

Головні ролі у «Дивному способі життя» зіграють Ітан Гоук («Щоденник пастиря», «Чудова сімка») та Педро Паскаль («Мандалорець», «Гра престолів»).

В касті також заявлені молоді актори Джейсон Фернандес, Хосе Кондесса, Джордж Стін, Ману Ріос, а також Педро Касабланк та Сара Саламо.

Зйомки почнуться на початку липня та пройдуть в пустелі іспанського міста Альмерія. Костюмами займатиметься креативний директор Saint Laurent Ентоні Ваккарелло.

Паралельно з цим Педро Альмодовар працює над першим англомовним повнометражним фільмом A Manual For Cleaning Women («Посібник для прибиральниць»). Головну роль в ньому виконає Кейт Бланшетт, яка також спродюсує стрічку.

Сценарій майбутнього фільму заснований на однойменній збірці коротких оповідань американської письменниці Лусії Берлін, присвяченій жінкам на відповідальних роботах.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis