Jay-Z тизерить новий фільм. Це біблійна драма з Лейкітом Стенфілдом та Джеймсом Макевоєм

Sony Pictures випустила трейлер The Book Of Clarence («Книга Клеренса») — драми британського співака та режисера Джеймса Семюела, відомого за псевдонімом The Bullitts. Співпродюсером стрічки виступив Jay-Z, який повернувся в Інстаграм після дворічної перерви, щоб опублікувати короткий тизер The Book Of Clarence

Майбутній фільм називають «сміливим поглядом на позачасовий епос біблійної епохи».

В синопсисі стрічки The Book Of Clarence йдеться: «Захоплений силою і славою воскресаючого Месії та Його апостолів, Клеренс ризикує всім, щоб прокласти власний шлях до божественного життя, і зрештою дізнається, що спокутна сила віри може бути його єдиним виходом».

Головну роль в стрічці виконав Лейкіт Стенфілд («Атланта»), а інших персонажів зіграли Джеймс Макевой, Бенедикт Камбербетч, співачка Теяна Тейлор, а також Девід Ойелоуо («Небезпечний бізнес»), Майкл Ворд («Ватажок») та Калеб Маклафлін («Дивні диза»). Jay-Z також брав участь у створенні саундтреку до фільму.

Прем’єра The Book Of Clarence в кінотеатрах запланована на 12 січня 2024 року.

Видання Vanity Fair також показало кадри з фільму.

В інтерв’ю виданню режисер Джеймс Семюел розповів, що взявся за написання сценарію стрічки ще 2017 року, а Лейкіта Стенфілда обрав на головну роль випадково, під час прослуховування на іншого персонажа стрічки.

Коментуючи фільм, Jay-Z уточнив: він хвилюється, що глядачі зацикляться на релігійному аспекті стрічки та не помітять людської історії, яка прихована за цим. Репер додав, що The Book Of Clarence «ніяк не висміює релігію чи біблійні історії».

«Віра — лише на тлі цього фільму. Це історія про молодого чоловіка, який знаходить свою віру через любов і бажання стати кимось у цьому світі, це історія кожного з нас. Кожен хоче знайти кохання, і кожен хоче досягнувши чогось, залишивши свій слід у світі, позитивно вплинувши на нього», — пояснив Jay-Z.

Це вже не вперше, коли Jay-Z використовує Інстаграм виключно для промо нового фільму. 2021 року репер вперше зареєструвався у соцмережі. За перші півдня на нього підписалося понад 1,8 мільйона людей. Через добу після реєстрації на платформі, репер пішов звідти.

Першим і єдиним постом Jay-Z став постер до фільму «Тим болючіше падати» з Ідрісом Ельбою у головній ролі, який вийшов на Netflix у день створення Інстаграм-акаунту. Репер виступив одним із продюсерів стрічки, а також написав частину саундтреку та взяв участь у його записі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis