Що відомо про власника OnlyFans та скільки заробляє платформа 

BBC опублікувало матеріал, присвячений прибуткам OnlyFans та її власнику — Леоніду Радвінському, 41-річному американському бізнесмену українського походження. Видання проаналізувало відкриті джерела, створивши невеликий профайл Радвінського, а також підрахувало скільки саме бізнесмен отримує завдяки OnlyFans

BBC зазначає, що OnlyFans не перший бізнес Радвінського, пов’язаний із порноіндустрією. До придбання OnlyFans підприємець володів Cybertania — сайтом з реферального бізнесу, який залучав нових клієнтів завдяки рекомендаціям попередніх. Та платформа, зокрема, надавала користувачам доступ до запароленого контенту, включно із порнографічним.

BBC також пише, що Радвінський володів «успішним вебкамерним бізнесом для дорослої аудиторії».

Фото Радвінського з профілю на LinkedIn.

Наразі підприємець проживає у США, а саме — «у сонячній Флориді». Але його компанія Fenix International Ltd, якій належить OnlyFans, зареєстрована у Великій Британії. Попередні власники платформи Гай та Тім Стокелі, у яких Радвінський викупив 75% акцій у 2018 році, вийшли з цього бізнесу в грудні 2021.

Як OnlyFans став головним сайтом року. І дуже прибутковим бізнесом

Протягом 2022 року користувачі OnlyFans витратили там 5,55 мільярда доларів. Станом на 30 листопада 2022 року, дохід платформи зріс на 16% у порівнянні з тим самим періодом 2021 року — тоді сервіс заробив 4,8 мільярда доларів. За надання платформи для креаторів OnlyFans бере 20% прибутку, все інше отримують творці контенту.

У серпні 2023 представники платформи заявили, що прибутки компанії до сплати податків сягнули 525 мільйонів доларів порівняно із 423 мільйонами у 2022.

За підрахунками Bloomberg, «за останній рік Радвінський отримав 338 мільйонів доларів дивідендів з прибутку OnlyFans».

Також протягом останнього року на OnlyFans зросла кількість творців контенту — на 50%, до 3,2 мільйона. Кількість підписників платформи наразі становить 239 мільйонів осіб.

Порахувало ВВС й те, скільки Радвінський донатить Україні. Робить він це у криптовалюті й згідно із CoinDesk, загальна сума його пожертв у 2022 році склала 1,3 мільйона доларів.

В український бюджет OnlyFans сплатила 928 200 доларів (34 мільйони гривень) «податку на Google» за перші два квартали 2023 року.

На OnlyFans креатори можуть ділитися контентом, як і на будь-якій іншій платформі або в соцмережі. Але можливості монетизації — одна з головних відмінностей сервісу: блогери можуть установити платний доступ до свого акаунту (від 5 до 50 доларів на місяць). 20% від вартості передплати отримує платформа, 80% — блогер. Тому сайт часто порівнюють з Patreon, але вивести гроші з OnlyFans складніше: щоб установити пейвол на акаунті, треба надати своє фото та міжнародний паспорт для верифікації.

Досить жорсткі вимоги пов’язані з ліберальнішим ставленням до відвертого контенту. На OnlyFans не заблокують за публікацію фото з оголеними грудьми, оголеним тілом або порно. Обмеження є, але вони зіставні з цензурою повноцінних порносайтів. Докладніше про історію OnlyFans читайте в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis