Серіал «Ідол» із The Weeknd та Лілі Роуз Депп закрили після першого сезону

HBO закрив серіал Сема Левінсона («Ейфорія») «Ідол» із The Weeknd та Лілі Роуз Депп у головних ролях після першого сезону, пише Deadline. Світова премʼєра шоу відбулася 22 травня на Каннському кінофестивалі, а на HBO його реліз відбувся 4 червня 2023. Утім, проєкт не здобув прихильності кінокритиків, а глядачі критикували його за надмірну кількість сцен насильства над жінками. Також зрештою вийшли пʼять серій замість анонсованих шести

«”Ідол” став одним з найпровокаційніших оригінальних шоу HBO, і ми задоволені сильним відгуком аудиторії. Після довгих роздумів HBO, автори та продюсери ухвалили рішення не знімати другий сезон. Ми вдячні шоуранерам та знімальній команді за їх неймовірну роботу», — прокоментував рішення представник HBO.

Після релізу на HBO глядачі здебільшого негативно сприйняли серіал, посилаючись на активну сексуалізацію персонажки Лілі-Роуз Депп, погану акторську гру The Weeknd та відсутність чіткого сюжету і діалогів. Проте, наразі (після релізу чотирьох серій) глядацький рейтинг проєкту на Rotten Tomatoes складає 58%.

HBO оприлюднив дані про перегляди лише перших двох епізодів — прем’єра першого зібрала у день релізу 913 000 глядачів на телеканалі HBO та стримінгу Max, тоді як другу серію у день релізу переглянули 800 000 глядачів.

Після тижня переглядів на Max кількість переглядів першого епізоду зросла до 3,6 мільйона. За даними HBO, це більше ніж прем’єра серіалу «Білий лотос» (3 мільйони у 2021 році) та «Ейфорія» (3,3 мільйона у 2019 році) за той самий період часу.

«Нас намагаються шокувати»: Що кажуть критики про «Ідол» з The Weekend

Сюжет «Ідолу» розгортається довкола попспівачки Джоселін (Лілі Роуз Депп), закоханої у Тедроса (The Weeknd) — власника клубу в Лос-Анджелесі, який намагається взяти контроль над її життям та кар’єрою.

Ролі в «Ідолі» також зіграли співаки Трой Сіван та Мозес Самні, учасниця гурту BLACKPINK Дженні Кім, Сюзанна Сон («Червона ракета»), Джейн Адамс («Жеребець»), Ден Леві («Шіттс Крік»), Елай Рот («Безславні виродки»), Рейчел Сеннотт (Shiva Baby), Харі Неф («Нація убивць»), Да’Він Джой Рендольф (High Fidelity), Генк Азарія («Клітка для пташок»), а також продюсер Майк Дін.

Початково шоу мала ставити режисерка Емі Саймец («Атланта», «Дивні дива»), але вона покинула проєкт. Також серіал довелося перезнімати, тому що на думку The Weeknd шоу набуло «надто феміністичної перспективи» й персонажка Лілі Роуз Депп отримала більше уваги ніж його герой.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis