Подивіться тизер байопіку Бредлі Купера «Маестро»

Netflix випустив тизер до фільму Бредлі Купера «Маестро», прем’єра якого відбудеться на Венеційському кінофестивалі. У листопаді стрічка вийде в обмежений прокат (ймовірно, для кваліфікації на «Оскар»), а 20 грудня її покажуть на стримінгу 

Стрічка розповість про американського диригента, композитора та піаніста Леонарда Бернстайна, який має єврейсько-українського походження. Бернстайн прославився завдяки написанням музики до бродвейського мюзиклу «Вестсайдська історія» (Westside Story). Його пізніше екранізували у 1961 році Роберт Вайз та Джером Робінз та у 2021 році Стівен Спілберг. 

Фільм Купера сфокусується на стосунках та шлюбі Бернстайна та акторки Феліції Монтеалегре (Кері Малліган). Під час «медового місяця» композитор написав основну частину однієї з головних антивоєнних опер «Проблеми на Таїті» (Trouble in Tahiti).

У фільмі також зіграли Метт Бумер («Супер Майк»), Майя Гоук (Астероїд Сіті), Сара Сільверман («Ральф») та Майкл Урі («Американська сімейка»).

Серед кандидатів на режисуру проєкту розглядалися Мартін Скорсезе та Стівен Спілберг, які були зацікавлені в матеріалі, але обоє відмовилися від цієї позиції, коли побачили «Народження зірки» (A Star is Born) Бредлі Купера. Тож актор не лише зіграв головну роль, але й зняв фільм. Спілберг, Скорсезе та Тодд Філліпс («Джокер») виступили продюсерами «Маестро».

Як пишуть The Wrap, на прем’єрі у Венеції не буде Бредлі Купера, який висловив солідарність зі страйком Гільдії акторів США. Правила Гільдії забороняють участь у промоматеріалах фільмів, а також відвідування фестивальних та гала-прем’єр. У нашому матеріалі ми вже розповідали, чому актори страйкують, та як це вплине на кіно.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis