Кайл Маклахлен зіграє в серіалі за мотивами гри Fallout

Актор Кайл Маклахлен («Твін Пікс», «Дюна») приєднався до касту серіальної адаптації гри Fallout, пише Variety. Зйомками нового проєкту займається Amazon

Сюжет серіалу Fallout заснований на однойменній серії постапокаліптичних ігор. Події відбуваються у 2077 році після ядерної війни на території США, а ігровий світ представляє собою пустелю з руїнами, де процвітають анархія та варварство. Не дивлячись на те, що події відбуваються в майбутньому, візуально гра натхнена післявоєнною американською культурою 1950-х років.

Разом з Кайлом у серіалі Amazon знімуться акторка та модель Кселія Мендес-Джонс («Колесо часу») та актор Аарон Моте («Одного разу вночі»), а також британська актора Елла Пернелл («Дім дивних дітей міс Сапсан») та Волтон Гоггінс («Мерзенна вісімка»).

Виробництво серіалу розпочнеться цього року. Шоуранерами проєкту стали Женева Робертсон-Дворет — сценаристка «Tomb Raider: Лара Крофт» та «Капітан Марвел», а також Грехем Вагнер (Hotbox). Продюсерами стрічки виступили Джонатан Нолан та Ліза Джой, що працювали над серіалом «Світ Дикого Заходу» для HBO.

У лютому 2020 року на стримінгу MUBI вийшов короткометражний фільм «Неймовірна» Луки Гуаданьїно, одну з ролей в якому виконав Кайл Маклахлен.

Стрічка розповідає історію італо-американської письменниці Франчески, яка мешкає в Нью-Йорку. Вона повертається до Риму, щоб забрати свою хвору матір, і стикається зі спогадами з молодості.

Роль головної героїні зіграла Джуліанна Мур.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis