Понад 50 робіт сучасних художників виставили на аукціон на підтримку України

Лос-анджелеські галереї Be Nice та HVW8 Gallery влаштують виставку та подальший розпродаж предметів мистецтва на підтримку України, пише Hypebeast. Усього на продаж виставлять 52 роботи, серед них сережки та маска співачки Grimes, які вона вдягала на Met Gala-2021, й скейтборд з підписом вокалістки та гітаристки Sonic Youth Кім Гордон. Також для аукціону надали принти з власних колекцій фотограф Атіба Джефферсон та режисер Майкл Манн («Авіатор»). Джефферсон також надав і свій знімок, зроблений у 1999 році

Ще у якості лотів представлять дві фотографії австралійсько-американського кліпмейкера Набіля Елдеркіна, який знімав кліпи для Кендріка Ламара, Лани Дель Рей, The Weeknd та інших.

За словами організаторів аукціону, всі предмети об’єднані темою спротиву.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NABIL (@nabil)

Ціна найдорожчого лоту на момент написання замітки складала 7500 доларів. Це шовкодрук «АК-47 Лотос» від засновника бренду OBEY Шепарда Фейрі.

Аукціон почнеться 13 травня, ставки прийматимуть до 26 травня на платформі Artsy. Кошти передадуть благодійним організаціям Razom for Ukraine та Diaspora Relief, яка опікується кольоровими біженцями з України.

На початку травня PinchukArtCentre та музей сучасного мистецтва M HKA в Антверпені представили проєкт Imagine Ukraine («Уяви Україну»).

Він стартував трьома виставками з роботами українських художників Фламандської спільноти: «Уяви Україну. Мистецтво як критичне ставлення» в M HKA (триватиме 21 серпня 2022 року), «Уяви Україну. Великі та маленькі історії» в Bozar Council Room (триватиме 21 червня 2022 року) та «Художник як свідок» у центрі Parliamentarium Європейського парламенту (триватиме до 30 вересня 2022 року). Докладніше про проєкт ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis