Kid Cudi випустить комікс

На Comic Con в Нью-Йорку Kid Cudi анонсував реліз свого дебютного коміксу Moon Man, пише Entertainment Weekly. Історію він написав у співавторстві з автором коміксів Кайлом Гіґґінсом, a ілюстрації створили художники Марко Локаті та Ігор Монті

Moon Man розповість історію астронавта Рамона Таунсенда, який врятував свою команду під час невдалої місії на Місяць та став знаменитістю.

«Рамон готовий до спокійного життя. Що б не пішло не так під час тієї невдалої місії на Місяць, що б не сталося в ті хвилини, які не зафіксували камери, усе, чого він справді хоче, — це повернутись додому. Але втрачені хвилини зберігають приголомшливу таємницю. І з усіма поглядами, зверненими на нього, Рамон зрозуміє, що став чимось, чого світ ніколи не бачив», — йдеться в синопсисі коміксу.

Kid Cudi називає Moon Man однією з трьох найкрутіших речей, над якими він працював. 

«Усі залучені [до проєкту] люди вклали багато любові у нього. Я обіцяю, що комікс відрізнятиметься від усього, що ви читали раніше», — розповів репер.

Це не перша робота репера, пов’язана з коміксами: обкладинку  його дебютного альбому Man On The Moon: The End Of Day 2009 року створив ілюстратор коміксів Білл Сенкевич, який також розробив одну з альтернативних обкладинок Moon Man. Разом з Сенкевичем над обкладинками працювали художники Крістіан Вард, Метт Тейлор та Род Рейс.

Реліз першого випуску Moon Man заплановано на 31 січня 2024 року. 

Комікс видасть продакшн Kid Cudi Mad Solar, творче об’єднання Гіґґінса Black Market Narrative та видавництво Image Comics. 

2022 року на Netflix вийшов мультфільм Entergalactic, знятий за мотивами однойменного альбому артиста.

Він розповідає історію молодого художника на ім’я Джабарі, який переїжджає у нову квартиру, закохується у свою сусідку та намагається знайти баланс між роботою та стосунками.

Над мультфільмом Kid Cudi працював разом з режисером Кенья Баррісом.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis